2777
2789
عنوان

بچه هااا بیاین کمک تو و خدااااا

53 بازدید | 5 پست

امروز روزه مادره من به مادر خودم زنگ زدم و روزشو تبریک گفتم ولی با مادر شوهرم قهر هستم که واقعا مقصر خودشون بودن ولی کلا باهام حرف نزده حتی همسرمم حقو داده به من الان روز مادره و من دل آشوبه دارم دلم میسوزه که روز مادرو بهش تبریک نگم دوست دارم زنگ بزنم بهش تبریک بگم امااااا واقعاااا تا می‌خوام زنگ بزنم میترسم بد جوابمو بده چیکار کنم به نظرتون زنگ بزنم؟؟؟شما بودین جای من چیکار میکردین 

شوهرتون زنگ بزنن بهشون و از طرف شما هم‌تبریک بگن اگر دیدن اوکی هست خودتون هم‌باهاشون صحبت کنید و تبریک بگید و شب اگر شد برید سر بزنید 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

شوهرتون زنگ بزنن بهشون و از طرف شما هم‌تبریک بگن اگر دیدن اوکی هست خودتون هم‌باهاشون صحبت کنید و تبر ...

دلم میخواد شوهرم بهش زنگ بزنه اول اما به خاطر من اونم قهر کرده و غرورش اجازه نمیده تماس بگیره وگرنه منم خوشحال میشدم زنگ بزنه خودش

2803

عزیزم واقعا سخته که با آدم رفتاری بشه که حقش نبوده ، ولی شما تماس بگیر با‌مادرشوهرت تبریک بگو اگه اونم بد حرف زد شما تندی نکن منش و شخصیت خوبت رو نشون میدی 😍👌🏻

دلم میخواد شوهرم بهش زنگ بزنه اول اما به خاطر من اونم قهر کرده و غرورش اجازه نمیده تماس بگیره وگرنه ...

اصرارش کن . بگو هم‌ دلت مادرت ازت نمیشکنه . چدن ب هر حال مادرته و الان منتظرته و ازت توقع داره و هم منو محبوب میکنی 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد