2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دو قلوی امرسان دارم  فعلا که خیلی راضیم

ایشالا که این رضایت درمورد همه وسایلامون ادامه داشته باشه خیلی باید مراقبت کنیم .دیروز یه چندقلم قیمت گرفتم وحشتناکه اونم وسایل ایرانی 

صدای یخساز یا موتور زیاد نیست؟ مواد خوراکی رو تازه نگه میداره؟ بوی مواد غذایی قاطی نمیشه؟ میخوام ...

سلام عزیزم شما یخچال چی گرفتید؟

خدایا داده ونداده هایت راشکر ⁦🙏🏻که داده هایت نعمت ونداده هایت حکمت هست
2740
سلام عزیزم شما یخچال چی گرفتید؟

سلام دوست عزیز من به نتیجه نرسیدم چون قراره جابجا بشیم فعلا دست نگه داشتم رو هربرندی تحقیق میکنم بازم به الجی و سامسونگ میرسم ولی متاسفانه خیلی گرونه من ساید نمیخوام دوقلو بیشتر به کارم میاد بخاطر فضای فریزرش.

تو برندهای موجود ایرانی هم نظرم رو دوو بود که کاربرا گفتن درش ۹۰ درجه بیشتر باز نمیشه و برای جابجایی طبقات و وسایل بزرگ مشکل سازه وخیلی ها هم از صداش شاکی بودن و اینکه یخسازش داخلیه فعلا موندم خیلی هم واجبه باید حتما بخرم

سلام دوست عزیز من به نتیجه نرسیدم چون قراره جابجا بشیم فعلا دست نگه داشتم رو هربرندی تحقیق میکنم باز ...

انشالله بتونبد یه بهترشو بگیریدعزیزم منم برند دوو رو بیشتر تایید کردن رفتم دوقلوشو گرفتم هم شیک تربود هم جادار تر وقیمتشم ازساید خیلی کم بود

انشالله بتونبد یه بهترشو بگیریدعزیزم منم برند دوو رو بیشتر تایید کردن رفتم دوقلوشو گرفتم هم شیک تربو ...

سلام عزیزم مبارکتون باشه چه خوب که راضی هستید .دوقلو از ساید خیلی بهتره من ۱۸ سال دوقلو داشتم فریزرش برام مثل انباری بود😂همه چی توش میذاشتم .

اینکه میگن درش ۹۰ درجه بیشتر باز نمیشه واقعا درسته ؟من چندوقت پیش رفتم نگاه کردم ولی دقت نکردم .

وصدا و یخسازش مشکل ساز نیست؟من اصلا به نظرات فرشنده ها توجه نمیکنم درمورد کیفیت محصولات همیشه از مصرف کننده ها میپرسم قیمتشم میشه بفرمایید؟فکر کنم گرون شده

سلام عزیزم مبارکتون باشه چه خوب که راضی هستید .دوقلو از ساید خیلی بهتره من ۱۸ سال دوقلو داشتم فریزرش ...

ممنونم عزیزم فعلا نتونستم نصب کنم واستفادش کنم ولی میگن تومدل جدیدش اتفاقا مصرف کم برق و سانسور صدا وجود داره که شبا برقا خاموش میشه هیچ صدایی ایجاد نمیکنه 

ودربشم یه لحظه باز کردم درسته بیشتر از 90درجه باز نمیشه ولی خیلیا میگن با دراوردن کشوهاش مشکلی نداره  

سلام دوست عزیز من به نتیجه نرسیدم چون قراره جابجا بشیم فعلا دست نگه داشتم رو هربرندی تحقیق میکنم باز ...

سلام وقتتون بخیر ،تاپیک شمارو واسه خرید یخچال دوقلو دوو دیدم،باللخره چه مدلی خریدید؟چون منم مد نظرم دوقلوی دوو هستش ولی گفتم بیام بیستر تحقیق کنم

2706