2737
2734
عنوان

جاریم تو ماشین ما جلو نشست

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 96 پست

می رفت عقب می نشست

چطور روش میشه وقتی دید برادر شوهرش ، زنش باهاش بره

جلو بشینه

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

صدرصد طرف یا بی شعوره یا بی فرهنگه یا مشکل روانی داره یا کلا از این زناس ک با شوهرای بقیه لاس میزنه و بیماره

بنظر من شوهرتم خودش باید بهش میگفت اگ اشکالی نداره برین عقب خانومم بشینه جلو پس بنظر من همشم تقصیر جاریتون نیست 

بله،تا شما در حیاطو باز کردی اون باید در ماشینو باز میکرد میومد بیرون،موقع برگشت چی کی جلو نشست،حالا ...

بازم اون البته بار اول و اخرش شد چون من با نامزدم سر این موضوع دعوا کردم و خانوادشم فهمیدن. البته مادرشوهرم بعدش بهم گف تو باید از رو ادبت خودت بهش بگی جلو بشینه اون بزرگتره😑🥴

2740
خدایی چجوری روش شده بره جلوبشینه وقتی میدونه قراره بیان دنبال شما

میگم دیگ عمدی بوده یا خواسته منو حرص بده یا خواسته بگه من با شوهرت صمیمی ترم یا خواسته بین من و نامزدم دعوا بندازه

بازم اون البته بار اول و اخرش شد چون من با نامزدم سر این موضوع دعوا کردم و خانوادشم فهمیدن. البته ما ...

دیگه اینقد ارزش نداشت دعوا راه بندازی

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
منم یه همچین نفهمی جاریمه...چیزیم بگی میگه برادرمه...من حتی کنارش میخوابم تو بددلی

وای جاری منم با تیشرت و شلوار و مو باز میگرده جلو برادرای شوهرم و نامزدم با همون وضعیت دراز میکشه 

عقده دارن حالم از همچین آدمای بی فرهنگ بهم میخوره اه اه  خودشونو پایین میارن بااین کارا

دقیقا خودشو بی اررش کرد این موضوع مال خیلی وقت پیشه اما از ذهن من بیرون نرفته و ذهنیتم راجب جاریم از اون روز عوض شد البته قبل این ماجرا هم کارای دیگ کرده ولی بعد این کارش دیگ نتونستم راجبش مثبت فکر کنم

این جاری بیشعور و از لب جوب گرفتین ؟؟

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2706