2733
2734
عنوان

جاریم تو ماشین ما جلو نشست

| مشاهده متن کامل بحث + 2642 بازدید | 96 پست

چقد بی شخصیته از همین الان حواست باشه بهش رو ندی باید وایمیستادی تا پیاده بشه بری جلو بشینی...اکه مادرشوهر یا خواهرشوعرت بود اصلا مشکلی نبود من خودم همیشه وقتی مادرشوهرم باشه میگم جلو بشینه چون بی احترامیه ولی اخه جاری اون جلو چیکار میکنه ؟؟؟؟از اولشم نباید حلو مینشست چه معنی داره زن نامحرم بره جلو ؟؟!!!

باید وقتی میگفت میومدی جلو

میگفتی نفرمایید اینقدر شعور دارم که جایی که بزرگتر نشسته من بلندش نکنم

هم متوجهش میکردی شعور نداره که جای شما بشینه

هم به سن بالاش اشاره ریز میزدی

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عمدی بوده 

والا من برادرشوهرم مجرده هر وقت سوار ماشینش میشم هیشکی ام نباشه میرم عقب میشینم چه برسه متاهلش

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

عزیزم شما چقدر بد حرف میزنی با جاریت یعنی چی میبینم تو تاپیکا بهش توهین میکنید شما چیزیو نمیدونی قضاوت نکن ایشون چند سال پیش ی عمل داشتن ک مغزشون رو برداشتن جاش پشکل گذاشتن 

واقعا برای این قضاوت پشیمون میشید      

بتجربه میگم ی اقا خودش باید اینطور مسائلو مدیریت کنه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
صدرصد طرف یا بی شعوره یا بی فرهنگه یا مشکل روانی داره یا کلا از این زناس ک با شوهرای بقیه لاس میزنه ...

شوهرم چون اون زن داداش بزرگشه روش نشد بگه کلا ادم خجالتیه

جاریمو شما قشنگ توصیف کردی من کاری با پوشش ندارم ک باز میگرده ک اونم درست نیست ولی رفتاراش مث زنایی هستش ک همش میرن مهمونی اصلا این بشر حد و مرز و حجب و حیا نداره 

2706