2733
2734
عنوان

دیر راه افتادن بچه ها

26020 بازدید | 49 پست
امیر علی من 19 ماهشه.10 ماهگیش نشست.از 5 ماهگی خیلی فرز غلت میزد.16 ماهگی چهار دست و پا شد.از 17 ماهگی چند قدم تاتی می کنه و میاد بغل من و باباش ولی از اون موقع تا حالا پیشرفتی نکرده.فقط قبلا ما دو تا دستش رو می گرفتیم و تاتی می کرد ولی الان با یه انگشت تاتی می کنه.
از همون اول پیش فوق تخصص غدد و متابولیک کودکان بردمش.همیشه می گفت چون رشدش طبیعیه مشکلی نیست خودش خوب می شه.
ولی ایندفعه گفت چون پیشرفت نکرده براش آز متابولیک نوشت.لاکتات و آمونیاکش نرمال بود.جواب اسید امینه رو هنوز ندادند.من خیلی خیلی نگرانم.
آخه پسر من خیلی باهوشه و مشکلی از لحاظ هوشی نداره.کلمه های زیادی رو هم می تونه بگه.
ولی من هر روز کارم شده گریه.اونقدر نگرانم که دیگه افسرده شدم.دیگه دوست ندارم هیچ کاری انجام بدم.
تو رو خدا اگه کسی بچه اش دیر راه افتاده و در این مورد تجربه داره،بگه ،تا من یه کم از نگرانی در بیام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
آره خانومی.این تاپیک مال 6 ماه پیشه.خدا رو هزاران هزاران بار شکر که پسرم همون مواقع راه افتاد.آزمایشهاش هم نرمال بود.الان هم بلایی شده واسه خودش.
ای ی ی ی ی ی ی ی خدا شککککککککککککککککرتتتتتتتت
دل همه مادرهای نگران رو شاد کن.به حق مادرمون خانوم فاطمه زهرا
سلام عزیزم منم خیلی نگران راه رفتن دخترمم شش ماهگی غلط زد ونه ماهگی نشست الان فقطمی ایسته اونم باکمک من.مستقل نمی ایسته توروخدا دعاکن زودتر راه بره خیلی نگرانم چهاردستوپاهم نشد .نابیناهم هست.تحمل یک مشکل دیگه روندارم نگرانم..
یه پنج هزار تومنی گذاشتم زیر فرش که یادم بره بعده ها پیداش کنم خوشحال شم.اما الان 3 ماهه از فکرش بیرون نمیام چکارکنم😂😂😆😆😆😆
سلام عزیزم اگه هنوزبه تایپیکت سرمیزنی ونگرانی منودیدی بایدبگم دخترم کامل می ایسته .توجای خودشم یکم تکون میخوره.یه دستی هم تاتی میکنه .خدایاشکرت.تنهامشکلم فقط بیناییشه
یه پنج هزار تومنی گذاشتم زیر فرش که یادم بره بعده ها پیداش کنم خوشحال شم.اما الان 3 ماهه از فکرش بیرون نمیام چکارکنم😂😂😆😆😆😆