2733
2734
عنوان

دیر راه افتادن بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 26095 بازدید | 49 پست
اخه پسر من اول رو نوک پا بود  برای همین دکتر میگه این بده البته الان شاید 70 درصد رو کف پاس 30 ...

چ دکتر احمقیه واقعا.خب مشخصه بچه ها اولش رو نوک پا راه میرن بعدش درست میشه.نگران نباش مشکلی نیس من بچه های اینجوری زیاد دیدم خودبخود درست میشه راه رفتنش چون تازه یادگرفته راه رفتنو بلد نیس چجوری بزاره بعدا ک مهارتش بیشتربشه خوب میشه

دلم کمی آرامش میخواهد دراین هیاهو.......  
چ دکتر احمقیه واقعا.خب مشخصه بچه ها اولش رو نوک پا راه میرن بعدش درست میشه.نگران نباش مشکلی نیس من ب ...

نمیدونم والا دو ماه پیشم فرستادم پیش متخصص مغزو اعصاب البته دکترش اشغالی بود گف بچت مغزش مشکل دارع و ام ار ای و این چیزا نوشت 10 تا امپول داد و این حرفا 

مامانم نزاشت بزنم براش 

یه ماه بعدش وایساد و الانم ک 4 5 قدم راه میره 

تو کرج کلا 2 تا دکتر مغزو اعصاب اطفال هس برای گردنش بردم دکتر رونق ک معرکه س ولی برای پاش وقت نداشت رونق بردم پیش این ک هیچی بارش  نبود 

من میگم اگ مشکل هادی داشت رونق همون 6 ماهگی متوجه میشد نه ؟

قشنگ یادمه ک بهم گفت خانم عصبای بچت قویه خودش تنبله 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم والا دو ماه پیشم فرستادم پیش متخصص مغزو اعصاب البته دکترش اشغالی بود گف بچت مغزش مشکل دارع و ...

آره عزیزم دکترای ماهر از رو قیافه بچه هم تشخیص میدن ک چ مشکلی داره یا ن.اصلا نگران نباش پسرعمه منم ۸ ماهه دنیااومد ۱۷ ماهگی راه رفت بدون هیچ مشکلی

2731
سلام.عزیزم ام آر آی دادین؟نشستن وقل خوردنو سینه خیزش چطوره؟

سلام،مرسی جواب دادین.بله نوار مغز و ام آر آی آزمایش متابولیک همه جوابشون خوب بود خداروشکر سالمه.نشستن خوبه فقط یه کم ترسیده هی افتاده دستاشو میزاره رو پاهاش  قل وسینه خیزش هم خوبه الان 14ماه نیمشه هنوز رو دستاش بلند نمیشه وچهار دستو پا نمیره یه کم شله خیلی نگرانم پیش دو پزشک مغز واعصاب بردیم دلیل تاخیری متوجه نشدن وبه مرور خوب میشه پیش یه ارتوپد بردمش گفت از نظر من سالمه ولش کن خودش آخر شراه میوفته...نمیدونم چیکارکنم دوباره پیشیه پزشک دیگه ببرم؟!

سلام عزیزم .اولش ک مامتوجه نبودیم ینی دیر گردن گرفت وبدنش شل بود ماهم میزاشتیم به پای اینکه چون یکما ...

سلام خانمی ببخشید خیلی نگران پسرم هستم،۱۶ماهشه و مستقل نه راه میره نه می ایسته فقط با کمک

در انتظار نوبت ام ار ای هستیم،این لکه ک گفتین رو مغز بچتون نشون داده ،دکتر برا رفعش چکار کرد؟؟همینطور میمونه و نگفتن باعث چی میشه بعدا غیر از تاخیر حرکتی ای ک داشت؟؟؟

ممنونم منتظرتم

خدا خیرت بده

2740
سلام خانمی ببخشید خیلی نگران پسرم هستم،۱۶ماهشه و مستقل نه راه میره نه می ایسته فقط با کمک در انتظار ...

سلام عزیزم این لکه از بین رفتنی نیس.وباعث تاخیر حرکتی گفتاری و درکیش شده ک همه اینا با دارو و کاردرمانی حرکتی ذهنی  و گفتار درمانی به مدت طولانی درست شدنیه .توکلت بخداباشه انشاالله ک جواب ام ار ایش سالمه

آره خانومی.این تاپیک مال 6 ماه پیشه.خدا رو هزاران هزاران بار شکر که پسرم همون مواقع راه افتاد.آزمایش ...

سلام. من تازه عضو شدم و تایپیکتون رو تازه دیدم. منم بچم 18 ماه تموم هنوز راه نیوفتاده تمام آزمایش‌ها هم خوب بود شما چه تمریناتی با بچتون میکردین

سلام. من تازه عضو شدم و تایپیکتون رو تازه دیدم. منم بچم 18 ماه تموم هنوز راه نیوفتاده تمام آزمایش‌ها ...

سلام ببخشید پسر شما راه افتاد؟

پسر منم تو 18 ماهه ولی هنوز راه نمیره

هنوز دکتر هم نبردمش

خدایا شکرت 🙏💖
نمیدونم والا دو ماه پیشم فرستادم پیش متخصص مغزو اعصاب البته دکترش اشغالی بود گف بچت مغزش مشکل دارع و ...

سلام بانو ،میدونم خیلی وقت از این تاپیک گذشته،ولی میشه بیای از اون روزای پسرت بگی،کی راه افتاد؟؟دکتر رونق به منم گفتن مشکلی نیست ولی نگرانم

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
2706