2733
2734

اره یه عبداللهی بود هعی پیام میداد سکه پیدا کردم😂

ولی ما حرفش و باور نکردیم😂😂😂

دیگه ازش خبر ندارم الان پولداره یا همچنان یه افغان مهاجر که کسی و نمی‌شناسه سکه هاش و بفروشه😂

شماازش خبر ندارین؟

نزدیکترین تجربه ام به گنج😢 😂😂😂

میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین🙂🙏🏻.......... #انشاالله_جشن_ظهور💚........ بالاخره می رسیم به اونجایی که صائب میگه ، ارامش است عاقبت اضطراب ها💜    ...........# به امید ایران بدون افغان❤️🇮🇷❤️...........بهترین تاریخ برای من 1404/4/4 شکر👆🏻❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حتما طلا  نبوده کاسه و بشقاب قدیمی  گردنبند حلبی اینا

نمیدونم

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

ولی اگه حین حفاری بگیرنت یا خود مردم اونجا میکشنت یا دولت یه مجازات خیلی سنگین میده بهت

فروششم کار خیلی سختیه ممکنه خیلی ارزونتر از بهای واقعیش بردارن یعنی به قیمت خیلی پایین ثروت کشور میره دست کشورای دیگه و همچنین وقتی پولش دستت میاد باید خیلی با احتیاط خرج کنی وگرنه دولت سریع میفهمه و ازت میخواد که توضیح بدی تو که درامد انقد بوده یهو اینهمه ثروت از کجا اوردی اونجاست که به باد میری

ولی در کل فروشش کار درستی نیست بهتره توی کشور خودمون حفظ بشه بلاخره اینها هم جزو ذخایر ثروت حساب میشه میره دست کشورای  دیگه که بهتر قدرشو بدونن

نمیدونم

منوی نفر میشناختم

دو سال پیش می گفت ۷۰۰ میلیون میخرن

میگفت میخوان مفت ببرن

ولی اون سکعه داشت

میگفتن  هر چی سکه قدیمی تر ارزشش بیشتر

اون موقع ارزشش می گفتن

دونه ای

۵۰ میلیون اگه برای هخامنش باشه دیگ خبر ندارم ازش

میخواستن مفت ببرن اینم نمی داد

ولی اگه حین حفاری بگیرنت یا خود مردم اونجا میکشنت یا دولت یه مجازات خیلی سنگین میده بهت فروششم کار ...

گنج من  رمز بیت کوی ن بوده

ک حق شوهرم  بوده و گم شده

خودم سمت اینجور چیزها نمیرم

آدم ریسک‌پذیری نیستم

اینی که میگم فامیل دوست نامزدمه اون تعریف میکرد میگفت الان ماشینو باغ ویلا و خونه داره قبلا هیچی ندا ...

من ک خیلی خوشحال میشم برای اینجور آدما مخصوصا اینایی ک خیلی نداری کشیدن

من نه تنها گنج پیدا نکردم لباس خریدم ۱۲۰ تومن یک و دویست کارت کشیده دارم دیونه میشم نصف شبی فهمیدم

من یه ساندویچ خریدم از این اماده های شرکتی . جای صد و ده تومن یک میلیون و صد کشیدن 😑

چند روز بعدش فهمیدم رفتم پس گرفتم

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2706