2737
2739

سلام خانوما من ۶هفته ۲روز هستم الان ۳روزی میشه خیلی کم لک میبینم(اب لک) لک غلیظ نیست امروز رفتم سنو گف جفتش یکم خونریزی کرده بهمم شیاف داد گف هرشب بذارم خیلی استرس جوش دارم چکار کنم راه حلی دارین یا تجربه دارین بگین کسی اینجوری شده 

برای آرامش دلم و خونه م ی صلوات میفرستی❤                                                             

خوب میشی عزیز نگران نباش استراحت کن فعلا 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تجربه ندارم

ولی همون شیاف رو استفاده کن ،استرسم نداشته باش

به بپز بخور، نشاسته هم خوبه بخوری

از پله بالا پایین نکن،سعی کن استراحت کنی 

میشه برای مامان شدنم یک صلوات بفرستید.خدایا صبرم تموم شده🥺😍
2728

اشکال نداره خوب استراحت کن 

هرروز یه قاشق نشاسته تو یه لیوان آب سرد حلش کن و بخور جفت رو محکم میکنه به قول قدیمیا جای بچه رو سفت می‌کنه خودمم همینکارو میکردم تاثیرشچ میدیدم

آدما چهار دسته‌ان:یا ممدن یا علی یا فاطمه یا زهرا                بقیه دوستای اینان😐😕😂
2740

دوست منم اینجوری شده بود اولا،امپول میزد هی تمام دستاش اینا کبود شده بود دقیق نمیدونم چی بود،ولی اونم شیاف استفاده میکرد 

و استراحت مطلق بود،ماها میرفتیم کاراشو میکردیم

اشکال نداره خوب استراحت کن  هرروز یه قاشق نشاسته تو یه لیوان آب سرد حلش کن و بخور جفت رو محکم ...

پممنون عزیزم همینکار میکنم

برای آرامش دلم و خونه م ی صلوات میفرستی❤                                                             
2706