2752
2734
عنوان

یه عده چقدر بی اصل و ریشه ان

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 69 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من قبلاً هم یه کاربری داشتم از اسمی که گذاشتم خوشم نیومد هر چقدر میخواستم درستش کنم نشد فقط به خود ن ...

چطور میشه به نی نی یار پیام داد؟

مجنون را کشتند و لیلی را دیوانه کردند!( : 🖤'🌙
2731
ولشون کن  اونا همینو می‌خوان تو بیا همیشه 🥺❤️

تا جایی ک بتونم میام

کلا از لحاظ روحی اوکی نیستم حال خوشی ندارم قلب درد دارم

میام اینجا فحش مادر و طعنه و توهین و تیکه هم باید ببینم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
یکی هم فحاشی میکرد ب همه گفت میخام تعلیق شم گفتم الان برات تگ میکنم راحتره،،،تگ کردم و ب شوخی گفتم ا ...

یادمه دیدم اون پستو

فک کردم راست میگه ولی تاییدش نکردم چون خبر نداشتم از اصل قضیه 

عجببببب

❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤
حضرت علی (ع)یه جمله داره که میگه، شما اونجایی که خودتون توی خلوت خودتون هستید،اونجا خود واقعیتون هست ...

امام علی خیلی حرفای خوبی میزنه خیلی قبولش دارم

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
تا جایی ک بتونم میام کلا از لحاظ روحی اوکی نیستم حال خوشی ندارم قلب درد دارم میام اینجا فحش مادر و ...

یه بار ولی دیدم تو یکی از تاریکی خود شما چقدر نفرین کردی در صورتی که اون کاربر چیز بدی بهت نگفت ولی یادمه خودت بودی که بعدش براش تاپیک هم زدی😶

همسرم میگه: تو زبونی با دوتا سیاره رنگی تو چشات🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:سپیده ام عاشق کتاب وقهوه 📚☕️سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#سپیده🌾