2733
2739
عنوان

یه عده چقدر بی اصل و ریشه ان

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 69 پست
یادمه دیدم اون پستو فک کردم راست میگه ولی تاییدش نکردم چون خبر نداشتم از اصل قضیه  عجببببب

اره خودم دیدم موندم و تعجب کردم و جواب ندادم چون دیر شده بود و هم بی فایده بود،،اگه بدونی تو تاپیک خودش چقدر توهین کرد ب همه و با چند نفر دعواش شد من اومدم ارومش کنم و بخندونمش و کمکش کنم اینکارکرد بعد اون چند جا همین انگ رو بهم زدن ک تو همونی ک جاسوسی ،،،شما با شعوری ،ولی یه عده بدون تحقیق گفتن اره زیادن از این آدما و نخاله اند،،،

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
یه بار ولی دیدم تو یکی از تاریکی خود شما چقدر نفرین کردی در صورتی که اون کاربر چیز بدی بهت نگفت ولی ...

چون پیام هاشونو پاک میکنن

ولی من شات میگیرم و میذارم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا جایی ک بتونم میام کلا از لحاظ روحی اوکی نیستم حال خوشی ندارم قلب درد دارم میام اینجا فحش مادر و ...

الهی عزیز دلم دورت بگردم 🥺❤️ میفهممت خودمم وقتی حال روحی ام خوب نیست قلب ام درد میگیره ب شدت 

مادر ارزشش بیشتر از این حرفاس اون هر چی گفته شخصیت خودشو نشون داده مادرت معلومع گل 💖

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
الهی عزیز دلم دورت بگردم 🥺❤️ میفهممت خودمم وقتی حال روحی ام خوب نیست قلب ام درد میگیره ب شدت  ...

من دوس دارم به خودم فحش بدن ولی مادرم نه

مادرم تنها کسیه ک من از ته دلم عاشقشم

واقعا وقتی یکی کمبود فهم داره چی میشه گفت

لطف داری گل جان

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
من دوس دارم به خودم فحش بدن ولی مادرم نه مادرم تنها کسیه ک من از ته دلم عاشقشم واقعا وقتی یکی کمبو ...

عزیززززم 🥺❤️

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
اره خودم دیدم موندم و تعجب کردم و جواب ندادم چون دیر شده بود و هم بی فایده بود،،اگه بدونی تو تاپیک خ ...

اهمیت نده عزیزم گفته بود یه دارو دسته ان که گزارش میزنن  که یکیشون زهرا بانوعه 

ولی خب مشخصه خیلی فشار خورده😂😂

چون اگه جرعتشو داشت تگت میکرد شماهم از خودت دفاع کنی نه اینکه یه طرفه به قاضی بره

در کل اینجا هم بخش کوچیکی از جامعه اس و تو جامعه هم همه جور آدمی پیدا میشه

❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤
2740
اهمیت نده عزیزم گفته بود یه دارو دسته ان که گزارش میزنن  که یکیشون زهرا بانوعه  ولی خب مش ...

اره میدونم ولی خیلی فشار اومد روم تا به مدت دیگه برا کسی تگ‌ نمیکنم ،،،،کاش بقیه هم زود اعتماد نکنن ب حرف کسی بدون مدرک ،،،،ممنون عزیزم ،،،موفق باشی ❤️❤️

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌