2737
2739
عنوان

یه عده چقدر بی اصل و ریشه ان

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 69 پست
اسم بده جنازه تحویل بگیر😎

اونقدر زیاده ک سعی میکنم کمتر بیام تو سایت

یکی از کاربرا چند روز پیش میگفت خیلی اذیتت میکنن کاربرا

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونقدر زیاده ک سعی میکنم کمتر بیام تو سایت یکی از کاربرا چند روز پیش میگفت خیلی اذیتت میکنن کاربرا

وای بعضیاشون یه کاری میکنن یه روز کامل هنگم. اینقد دلم میشکنه از حرفاشون 

اول کار بعد از نی نی سایت🤪
اونقدر زیاده ک سعی میکنم کمتر بیام تو سایت یکی از کاربرا چند روز پیش میگفت خیلی اذیتت میکنن کاربرا

ولشون کن  اونا همینو می‌خوان تو بیا همیشه 🥺❤️

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2742

اتفاقا یک بی‌تربیت هم الان تاپیکش تو پربازدیدا هس.

یه کاربر تو تاپیکش همممه رو فحش داد،نینی یارو تگ کردم گفتم لطفا رسیدگی کنین خودم تاپیک زدم.همین کاربر بی‌تربیت اومد شروع کرد ب توهین😐اونم بی‌دلیل.اصلا از این کاربر خوشم نمیاد

خیلی ببخشید اگر۲۴ساعته توی سایتم.بله من علاف و بیکار هستم.خب که چی؟تلگرام ندارم حذف شده حتی حوصله ندارم برم نصب کنم.فی.لترشکنم ندارم.اینستاهم نمیتونم برم چون ف.یلتر ندارم.مجبورم جایی نیس برم میام اینجا.
2740
اخه نکه اختیار حذف تاپیک و حذف کاربری دست مون نیس بعضیا از این راه وارد میشن.

اینم یکی از مشکلات سایته که خانم تهرانی باید اقدام. کنه واقعا براش

اول کار بعد از نی نی سایت🤪
وای بعضیاشون یه کاری میکنن یه روز کامل هنگم. اینقد دلم میشکنه از حرفاشون 

منم 

منی ک اشکم در نمیاد میشینم زار میزنم خیلی وقتا اینقدر طعنه میزنن

فقر شعور دارن

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
2706