2733
2734
عنوان

طلاق چقد دردناکه 😔بعد خیانت همسرم میخام جدا شم

| مشاهده متن کامل بحث + 2064 بازدید | 54 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخته قلبم داره از جا کنده میشه 😭😭😭😭

عزیزم

ولی ارزش تو خیلی بیشتر از اینه که اینکارو با زندگیت بکنه و تو دم نزنی

میفممت

_بچها نخندینا :) ... صرفا چون تو حاضری برای باورت کشته شی ، به این معنی نیست که باورت درسته🙂ولی من بیشترین ضربان قلبمو موقع قشنگ ترین اشتباهم داشتم❤️یک ساعت بخاری رو خاموش کن و دعا کن سردت نشه تا فاصله علم و اعتقاد رو بفهمی..افراط تو هرچیزی سمه ×😉 خوردند و شکستند و دریدند و تکاندند//هرچیز در این خانه بی برگ و نوا بود//گفتند چنینیم و چنانیم٫دریغا//اینها همه لالایی خواباندن ما بود💔
2728
براکسی بمیرکه برات تب کنه.لیاقتتو نداره جداشومهرتو بذاراجرا پدرشو دربیار

حتما جدا میشم 😔😔ولی خاطرات لعنتی داره منو میکشه

مهریم زیاد نیست ۱۴ تا 

به امید روزای خوب😍❤🧡💛💚💙💜
2740
حتما جدا میشم 😔😔ولی خاطرات لعنتی داره منو میکشه مهریم زیاد نیست ۱۴ تا 

میدونم درکت میکنم.ولی خداروشکرکن که فهمیدی وشناختیش فکرنکنم بچه داشته باشی این خودش یه امتیازه. اولاش سخته ولی زمان همه چیوحل میکنه اونم سرش به سنگ میخوره مطمئن باش‌.برات بهترینها روآرزومیکنم

کاربر قدیمی ام.کاربری دوممه😶
خیلی سخته قلبم داره از جا کنده میشه 😭😭😭😭

بمیرم برا دلت

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
میدونم درکت میکنم.ولی خداروشکرکن که فهمیدی وشناختیش فکرنکنم بچه داشته باشی این خودش یه امتیازه. اولا ...

بچه ندارم خداروشکر 

خیلی بیقراری میکنم

چطور تونست دست یکی دیگه رو بگیره 😔

به امید روزای خوب😍❤🧡💛💚💙💜
2706