2733
2734
عنوان

بیاین بگین حق با منه یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1121 بازدید | 61 پست

والامن ترجیحم بود بگه بچها رو بذاریم پیش کسی خودمون دوتایی بریم حسابی خوشبگذرونیم یااصلا نه با بچها بریم بیرون تااینکه هی بادوستش بره حالاشوهرمن بگی یه میلیاردمیدم نمیره پیاده روی چبرسه به شب!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما حق داری طبیعیه ولی اعتراض کردن به اینجور چیزها درباره مردها خیلی حساسه!بااولین برخورد نامناسب به شدت جبهه میگیرن!کاش قبلش بایک مشاور مشورت میکردی یاباکمی تحقیق ازراهش وارد میشدی.

2731
نه حق با توعه منم با دو تا بچه‌تنهام واقعا از تنهایی عذاب میکشم دلم میخواد زود بیاد خونه

اخه مشقای بزرگی هستن 

کوچیکه هم کلی رسیدگی میخاد 

منم همش دست تنهام 

واقعا دیگه بریدم😣

میگه تو هم برو خونه بابات اونجا بهت خوش میگذره خب

خیالش راحته که میرم اونجا 

گفتم نمیرم دیگه

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

حق با توئه ، من باشم نمیذارم شوهرم با دوستاش بره ،‌بگو من و بچه هات واجب تریم یا دوستات ؟ بگو خودمون با بچه هامون چهارتایی بریم پیاده روی 

لطفا برای بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرستید ممنونم
حق باتوهه  کاش مردا مسولیت پذیر بودن منم دارم دق میکنم هیچی نمیتونم بگم 🥺

کاش

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
حق  با  شماست     با  هم  برید  بیرون  پیاده روی

با هم نمیشه بریم 

بچه کوچیک دارم من

خوبه که برای خودش وقت میذاره یاد بگیر ازش برنامه ریزی کن گاهی چند ساعت  بچه هارو بذار پیشش برو جایی که دوست داری  

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 

حق باشماست 

ایشون هنوز معنی زندگی مشترک و همکاری برای بجه داری رو درک نکردن امیدوارم اکه صحبت میکنید بفهمن و نخوان لجبازی کنن 

واقعا ی موضوعاتی اونقدر بدیهی که من فکر میکنم بعضی اقایون میفهمن اما خودخواهن و دوست دارن فقط خودشون زندگی کنن 

زن وظیفه داره فقط برای آسایش همه تلاش کنه

حق با تو هست ولی نکوب توی سرش،  چون بهشون برمیخوره

آخه خسته شدم دیگه 

هر چی هیچی نگفتم اونم هی داره تکرار میکنه خب

با هم نمیشه بریم  بچه کوچیک دارم من

با بچه کوچیک هم میشه گلم ، من بچم چندماهه هم بود حداقل یه ساعت رو روزی میرفتیم بیرون دور میزدیم با بچه 

لطفا برای بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرستید ممنونم
بچه هارم بده بهش  بگو هرجا میخای  بری برو  بزار یکم درک کنه شرایطتو

مگه میرن بچه ها باهاش 

ایقد که وابسته منن

با هم نمیشه بریم  بچه کوچیک دارم من

یه سری وسیله هست که میشه بچه رو بندازی رو دوشت و بری بیرون،ایران ندیدم ولی قطعا هست.ازونا پیدا کن بخر هم بده خودش بچه رو بندازه کولش هم خودت ،با هم برید بیرون اینجوری.