2733
2739
عنوان

بیاین بگین حق با منه یا شوهرم

1116 بازدید | 61 پست

قضیه اینه شوهر من هرشب میخاد بره پیاده روی با دوستش، روزا هم تا غروب معمولا سرکاره 

دو تا بچه کوچیک هم داریم هر روزم دنیایی کار رو سرمه که تنهایی انجامشون میدم

حالا هفته ی پیش با دوستاش رفتن تفریح سه چهار ساعتی ، باز میگه پنجشنبه میخوام برم فلان جا با دوستم 

من اعتراض کردم ولی انگار اعتراضم بی مورده و حق ندارم بگم نباید بری..الانم با ناراحتی خوابید😑

بنظر شما حق باکیه؟من واقعا حساسم؟گیر الکی میدم؟

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

هفته ای یه روز رو میتونه بره ولی اینکه هرشب بره پیاده روی اصلا قابل قبول نیست. پس کی برای شما وقت بذاره؟ 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

اصلا گیر نمیدی اون باید درک داشته باشه ک یه هفته رو با دوستاش یه هفته هم با خانوادش بچه ها دلشون بیرون میخاد گلم اونم با پدر مادر کار شوهرت اشتباهه بشبن درست و قشنگ باهاش حرف بزن قانعش کن

2706