2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نترس

وابسته نشو

با عقل و منطق تصمیم بگیر

هر موقع حس کردی به درد هم نمیخورید جواب منفی بده

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷

ویس های استاد محسن پوراحمد خمینی رو گوش کن دوره انتخاب همسر خوب خیلی بدردت میخوره من قبل از این دوره کلان تصوراتم فرق میکرد توی ایتاس

سلام به آن غمی که گمان می‌بری قرار نیست از تو دور شود ولی شاید این آخرین شبِ آن باشد!مرا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم . که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم .ولی یک‌ چیزی بگم یادتون بمونه: ‏«گاهی‌ وقتا بدشانسی‌ هامونم از سَر خوش‌ شانسی‌ هستش» این رو بعدا متوجه‌اش می‌شیم.. .  اگر مرگم فرا رسید و یکدیگر را ندیدیم فراموش نکن که من دیدار تو را بسیار آرزو کردم 💜
2738

منطقی باش عزیزم خانوادش رو باخانواده خودت بسنج.از همه لحاظ..خصوصا اخلاق مادرش و پدرش رو ببین و ازهمه مهمتر از عقلت کمک بگیر نه از احساست ..بهترینها رو خدا سرراهت قراربده

تو دنیای منی اما....به دنیا اعتمادی نیست.......(*دوستان من خانم هستم اسم کاربریم گول زنندس*  

منم همینطوری بودم. انقدز وزن کم کردم از درگیری ذهنی ک نگو. ولی بعد فهمیدم ذهنم داشته زور میزده خودشو قانع کنه در حالی ک حس خوبی از اون اقا نمیگرفته. همسرم ک اومد از اولش خیالم راحت و حالم خوب بود

ویس های استاد محسن پوراحمد خمینی رو گوش کن دوره انتخاب همسر خوب خیلی بدردت میخوره من قبل از این دوره ...

عزیزم آیدی کانالشو میشه بدی؟

«جراحتم قبل از من بود. به دنیا آمدم تا تن‌دارش کنم.»