2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظرت چه مدت زمان برای آشنایی خوبه ؟  آشنایی بدون محرمیت

در حدی که یه آشنایی کلی صورت بگیره

خط قرمزها مشخص بشه و ببینید اصلا شبیه به هم هستید یا نه... 

ولی عزیزم بهتره این مسائل رو از یه مشاور بپرسی😘

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
در حدی که یه آشنایی کلی صورت بگیره خط قرمزها مشخص بشه و ببینید اصلا شبیه به هم هستید یا نه...  ...

مشاوره به من میگفت حداقل ۶ماه آشنایی اگاهانه. ینی روی برنامه و تحت نظر مشاور و مطالعه

در حدی که یه آشنایی کلی صورت بگیره خط قرمزها مشخص بشه و ببینید اصلا شبیه به هم هستید یا نه...  ...

باهاش که حرف میزدم جواباش یا همونی بود ک میخاستم بشنوم یا تقریبا نزدیک . حالا هنوز با عمل و رفتارش آشنایی ندارم چون سنتیه قراره باهم بریم بیرون ببینم چجوریه

❤💙💚
2738
مشاوره به من میگفت حداقل ۶ماه آشنایی اگاهانه. ینی روی برنامه و تحت نظر مشاور و مطالعه

معمولاً تو این موارد نظر مشاورها با هم متفاوته

نمیشه یه نسخه رو برای همه پیچید 

من خودم با همسرم کلا سه جلسه صحبت کردیم 

البته اینم بگم که معرف مون هر دو رو کاملاً می‌شناخت و روحیاتمون شبیه به هم بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
باهاش که حرف میزدم جواباش یا همونی بود ک میخاستم بشنوم یا تقریبا نزدیک . حالا هنوز با عمل و رفتارش آ ...

کسی که شما رو به هم معرفی کرده هر دو نفرو کامل میشناسه؟؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم آیدی کانالشو میشه بدی؟

@hamsarankhoob ایتا

سلام به آن غمی که گمان می‌بری قرار نیست از تو دور شود ولی شاید این آخرین شبِ آن باشد!مرا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم . که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم .ولی یک‌ چیزی بگم یادتون بمونه: ‏«گاهی‌ وقتا بدشانسی‌ هامونم از سَر خوش‌ شانسی‌ هستش» این رو بعدا متوجه‌اش می‌شیم.. .  اگر مرگم فرا رسید و یکدیگر را ندیدیم فراموش نکن که من دیدار تو را بسیار آرزو کردم 💜
۱۱ تا عضو داره چیزی هم داخلش نیست که 😐

نه بابا حتما اشتباه دادم صبر کن 

http://eitaa.com/joinchat/3451518976C471922bdf6

سلام به آن غمی که گمان می‌بری قرار نیست از تو دور شود ولی شاید این آخرین شبِ آن باشد!مرا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم . که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم .ولی یک‌ چیزی بگم یادتون بمونه: ‏«گاهی‌ وقتا بدشانسی‌ هامونم از سَر خوش‌ شانسی‌ هستش» این رو بعدا متوجه‌اش می‌شیم.. .  اگر مرگم فرا رسید و یکدیگر را ندیدیم فراموش نکن که من دیدار تو را بسیار آرزو کردم 💜

اگه خدای نکرده طرف فریب کار باشه به این راحتی و به زودی نمیشه شناختش

یه روش عالی و مجانی برای شناخت دیگران پیدا کردم

توی روابط موثر با دیگران (با همه) کاربرد داره و کاملا هم علمی ثابت شده

دوره هاش رو جاهای دیگه از چندصد هزار تومن تا چند میلیون تومن می فروشند 😑

اما یه ویدئو رایگان توی یوتیوب پیدا کردم که عالیه و همه جزئیات رو گفته

پیشنهاد می کنم حتما وقت بذارید و ببینیدش و بنظرم لایک کنید و کانالش رو دنبال کنید که دلگرم بشه

https://youtu.be/iGB-vAid_dI

(می دونید که یوتیوب ف_ی_ل_ت_ر هستش، پس با وی_پی_ان فعال روی لینک کلیک کنید)

اینم کانال تلگرامشه

https://t.me/norouzi_academy

توی گوگل هم ( کانال یوتیوب نوروزی آکادمی ) رو سرچ بزنید پیداش می کنید

اما چون ویدئو زیاد داره با همون لینک بالا بازش کنید راحت تره

😊