2733
2734
عنوان

دوستان التماستون میکنم برای زندگی مشترکم دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 38 پست
برات ایه الکرسی میخونم دعا کن با پدرم اشتی کنم

چشم الهی که آشتی میکنی گلم منم براتون آیت الکرسی میخونم

ممنونم ازت خیلی دعام کن

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی که با دعا کردن بخاد درست بشه زندگی نیس  شوهرت اگه آدم باشه و زندگی بکن باشه شماره خاسته ...

چی بگم یهو زندگیمون بهم خورد الهی خدا باعث و بانیاشو به حال خودشون واگذار کنه

نمیدونم چیکار کنم دستم به جایی بند نیست کلافه ام خدایا خودت به فریادم برس

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2731
میشه برا منم کنی خیلی احتیاج دارم

اره عزیزم حتما

اگه حاجتتو گرفتی بهم پیام بده

اگرم یادت رفت و پیدام نکردی

یک سوره یاسین خودت بخون 

دلت آروم💚

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من
ایشالله مشکلت حل میشه غصه نخور فقط یا ودود بفرست

الهی آمین ان شاءالله

چشم میفرستم شما هم برام دعا کن امشب نمیدونم چطور شد که به دلم افتاد به نی نی سایتیا التماس دعا کنم شاید حکمتیه

چی بگم یهو زندگیمون بهم خورد الهی خدا باعث و بانیاشو به حال خودشون واگذار کنه نمیدونم چیکار کنم دست ...

الهی بحق فاطمه زهرا تا چند روز دیگه تایپک بزنی بگی مشکلم حل شد برات صلوات فرستادم

قورباغه رو بندازی تو تشت طلا بازم میپره تو مرداب..حکایت بی لیاقتاست🤫😏

رختر خوب اگه همسرت برگشت بهم پیام بده تا بگم چه کتابایی بخونی و چه وویس هایی گوش بدی تا زندگیت دیگه ب این نقطه نرسه

باید‌تلاش کنی برا زندگیت

منم در تلاشم برا زندگیم... ولی میدونی چیو بعد از چند سال فهمیدم این که تو زندگی مشترک مرد باید عاش ...

ادعای عاشقی خیلی داشت ولی یهو همه چیز بهم ریخت

منم خیلی زجر کشیدم تو زندگیم الانم داغون هستم اما ن ب اندازه ی قبل...خدا قربونش برم اگه درد میده درمونم میده نگران نباش دائما بگو خدایااا شکرت بگو خدایا کمکم کن با نیت پاک سمتش برو مطمئن باش دست خالی برنمیگردی...منم دعا کن❤

رختر خوب اگه همسرت برگشت بهم پیام بده تا بگم چه کتابایی بخونی و چه وویس هایی گوش بدی تا زندگیت دیگه ...

میشه اینو بمن بگید منم احتیاجش دارم

چشم عزیزم یه نذری میشناسم برات تو دلم گفتم  اگه همسرت اومد بهم بگو لطفااا تا بخونم برات

آخ که الهی خیر ببینی شاید حکمتی بود که امشب بیام اینجا التماس دعا کنم ازتون

الهی هر چی از خدا میخوای بهت بده که دلت دریا بود برام نذر کردی خدا شادت کنه

چشم دعا کن با عزت و احترام بیاد طرفم و زندگیمون درست شه ان شاءالله خبرشو بهت میدم به امید خدا و دعای شما

من صلوات برات فرستادم توهم برای بچه ام دعا کن مرسی

خیر ببینی عزیزم ان شاءالله خدا بچه تو صحیح و سلامت برات نگه داره و عاقبت بخیر بشین

میشه اینو بمن بگید منم احتیاجش دارم

اره عزیزم کلید مرد دکتر حبشی

گوش کن با دقت

یادداشت برداری کن

و قدم قدم بهش عمل کن

باور کن خیلی از مشکلاتتون حل میشه 

و حدیث کسا بخون چون به شدت جو خونتون رو پر از انرژی مثبت میکنه