2733
2734

دارم دق میکنم هر روزم شده گریه...دعا کنید همسرم بهم الفت و مهربانی پیدا کنه دعا کنید دهن بین هیچکس نباشه دعا کنید قلبش سمت من کشیده بشه و بیاد دنبالم دعا کنید زندگیمون از هم نپاشه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برات ایه الکرسی میخونم

دعا کن با پدرم اشتی کنم

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2738
کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کن یاد داشت برداری کن و قدم قدم بهش عمل کن

الان نمیتونم کاری کنم چون از هم دوریم و ۲۱روزه هیچ تماسی با هم نداریم

خواهش میکنم دعام کن الهی خیر ببینی دعا کن دلش برای بقای زندگیش با من نرم بشه و تحت تاثیر حرفای زندگی خراب کن بقیه نباشه بیاد سمت زنش

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
الان نمیتونم کاری کنم چون از هم دوریم و ۲۱روزه هیچ تماسی با هم نداریم خواهش میکنم دعام کن الهی خیر ...

چشم عزیزم یه نذری میشناسم برات تو دلم گفتم 

اگه همسرت اومد بهم بگو لطفااا تا بخونم برات

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من
2706