2733
2734
عنوان

در مورد محدودیت های نی نی سایت گفتگو کنیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 109238 بازدید | 3874 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منم دلم خواست یه یادگاری بزارم تو این تاپیک قدیمی 😁

سلام تویی که بعد چند سال داری اینو میخونی 

ما درد های زیادی رو تو این کشور تجربه کردیم تا الان ،امیدوارم تویی که تو آینده میای و پیاممو ریپلای میزنی روزای خوبی رو  داشته باشی🥰❤

الان ۱۹ سالمه ، زمانی که تو ریپلای میزنی چند سالمه؟

تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍... انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁

گریم گرفت😐 من هفت سالم بوده اخه سال ۸۵ اکثرا اینترنت نداشتن که بعداین خانم چ کتابی حرف میزنه هیچکی جوابشو نداده چون کسی نی نی سایت نمیدونسته چیه ترخدا اگ کسی سالها بعد مثلا ده سال بعد پیامم خوند ریپلای بزنه ک پیاممو ببینم و بازم براالانم گریم بگیره😂////یادگاری بماند از مریم موسوی متولد ۷۸ مجرد ازدواجی😂 تازه گواهینامه رانندگیم اومده دیگه بگم ک دلگیر غمگین خدا ب داد هممون برسه 

2738

نقشی از خود در قدیمی ترین تاپیک نینی سایت🌸

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

اگر چند سال دیگه کامنتمو خوندی ریپلای کن بپرس به آرزوت رسیدی؟ :) 

من در حال حاضر در یکی از سخت ترین مراحل زندگیمم، کنکور دارم و خیلی تحت فشارم انشالله چند سال دیگه بگم همون چیزی شد ک میخواستم🌱❤️

💭1403/2/9🤍

بماند به یادگار...  

2706