2737
2734
عنوان

در مورد محدودیت های نی نی سایت گفتگو کنیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 109238 بازدید | 3874 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منم دلم خواست یه یادگاری بزارم تو این تاپیک قدیمی 😁

سلام تویی که بعد چند سال داری اینو میخونی 

ما درد های زیادی رو تو این کشور تجربه کردیم تا الان ،امیدوارم تویی که تو آینده میای و پیاممو ریپلای میزنی روزای خوبی رو  داشته باشی🥰❤

الان ۱۹ سالمه ، زمانی که تو ریپلای میزنی چند سالمه؟

تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍... انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁

گریم گرفت😐 من هفت سالم بوده اخه سال ۸۵ اکثرا اینترنت نداشتن که بعداین خانم چ کتابی حرف میزنه هیچکی جوابشو نداده چون کسی نی نی سایت نمیدونسته چیه ترخدا اگ کسی سالها بعد مثلا ده سال بعد پیامم خوند ریپلای بزنه ک پیاممو ببینم و بازم براالانم گریم بگیره😂////یادگاری بماند از مریم موسوی متولد ۷۸ مجرد ازدواجی😂 تازه گواهینامه رانندگیم اومده دیگه بگم ک دلگیر غمگین خدا ب داد هممون برسه 

2740

نقشی از خود در قدیمی ترین تاپیک نینی سایت🌸

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

اگر چند سال دیگه کامنتمو خوندی ریپلای کن بپرس به آرزوت رسیدی؟ :) 

من در حال حاضر در یکی از سخت ترین مراحل زندگیمم، کنکور دارم و خیلی تحت فشارم انشالله چند سال دیگه بگم همون چیزی شد ک میخواستم🌱❤️

💭1403/2/9🤍

بماند به یادگار...  

2706