2733
2739
با سلام به همه کاربران عزیز نی نی سایت
نکته سنجی و نگرانی های به جای بعضی از بازدید کنندگان محترم سایت در مورد وجود مطالب غیر اخلاقی (فارغ از تعریف اخلاقیات که در عرف برای هر کس و هر گروه معنای خاصی دارد) و نامناسب در نی نی سایت و از سوی دیگر سوالات واقعی و کاملا مرتبط با موضوع نی نی سایت ما را بر آن داشت تا با مخاطبین خود در این مورد گفتگو کنیم.
واقعیت این است که اهداف و سیاستهای نی نی سایت مشخص است و در بالای تمام صفحات نوشته شده "اطلاعات جامع برای مادران و پدران در مورد حاملگی، شیرخواران، نوزادان و کودکان". اما با توجه به احترامی که نی نی سایت برای کاربران خود قائل است، لازم بود تا در مورد این موضوع بحث شود. در اینجا می خواهم به چند نکته اشاره کنم و نظرات موافق و مخالف شما را نیز بدانم.
همه افراد امکان ارائه نظر و طرح سوال را در نی نی سایت دارند. در این میان یک گروه اکثریت هستند که بخوبی می دانند به دنبال چه چیزی هستند و مشکلات و مسائلشان را مطرح می کنند. ما از این گروه استقبال می کنیم و در حد بضاعت پاسخگوی نیازهایشان هستیم، چرا که اساس هدف نی نی سایت این است. در سوی دیگر طیف تعداد انگشت شماری از کاربران اینترنتی هر از گاهی از این سایت دیدن می کنند و با استفاده از کلمات کاملا نامناسب و موضوعات مستهجن رد پایی از خود به جا می گذارند که تکلیف این گروه نیز مشخص است و حذف سریع چنین مطالبی از سایت باعث شده که شاید تاکنون کسی چنین مطالبی را در سایت ندیده باشد.
اما موضوع صحبت ما گروه اندکی هستند که با توجه به محدودیتهای موجود در جامعه ایرانی مسائل خود را با ربط یا بی ربط در نی نی سایت مطرح می کنند. روش برخورد ما با این موضوعات تاکنون این بوده که اگر موضوع با نی نی سایت ارتباط نداشته باشد (مثلا سوال در مورد قاعدگی از طرف یک دختر مجرد 16 ساله یا موضوع یائسگی و مسائل پی از آن) فقط توصیه ای می شود و حتما مشخص می شود که موضوع با نی نی سایت مرتبط نیست. اما اگر در متن چنین موضوعاتی کلمات نامناسب و غیر عرف وجود داشته باشد، حذف می شود.
البته وجود کلمات رکیک در متن سوالات مرتبط با موضوع نی نی سایت هم ما را دچار مشکل می کند زیرا ممکن است در جستجوهای دوره ای از طرف مقامات کشوری کشف شده و در بدترین حالت منجر به فیلتر شدن سایت و عدم استفاده کاربران شود. به هر حال با تمام این مشکلات نهایت تلاش ما این است که سوالی حذف نشود و تا جایی که امکان دارد کاربران استفاده لازم را از سایت ببرند.
بعد از تمام این توضیحات نظر شما در این مورد چیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بانوایرانی

1392/3/2 4:44 ب.ظ

کدوم مورد؟
من که نمی خونم
تقسیم کار باشه
سرچ و بالاآوری با من
نظر با شما

.........................

بانو میشه بالا آوری ! با من باشهههه !؟؟؟ لوفا"

امضــا نـدارم انگشـت میـزنــم...