2737
2739
عنوان

برعکس همه من دوست دارم شوهرم بهم خیانت کنه♥️♥️♥️♥️♥️♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 5781 بازدید | 144 پست
امضات بسیار زیباست🌹🌹🌹

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اون دوستم ک شمارشو دادم ن..  یکی دیگ از دوستام..  میخواستع علنیش کنه تا یکی دوهفته ی دیک ...

راست میگی عزیزم 

فکر اینکه کسی غیر منو دوست داشته باشه اذیتم میکنه 

صرفا چون میخاستم ببینم ایا زنی حاضره با این مرد باشه همین فکری داشتم 

واقعا اسی خیلی ناشکر میکنی.. بچه ب این خوشتیپی.. میخوایی خودم باهاش دوس شم..خخخخخخخخخخ بلکه این اف ...

چطوری جرئت میکنن تو صورتتون نگاه کنن بگن عاشق شدن خیلی برام عجیبه این حرف😐😐😐

اونجایی که فروغ فرخزاد میگه « نمیدانم چرا تحمل جمعیت را ندارم» باید بگم که ، من هم همینطور فروغ جان ،من هم همینطور.                                                                برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کنید نه به نبض او !                                                             
2740
یعنی چی؟ نه تا پارسال گوشیش نوکیا ساده بود بعدم بیشتر اوقات خونه اس رمز گوشی شو میدونم چک نمیکنم زی ...

عزیزم بیشتر شک کن من گوشی شوهرم همش مخاطب مرد بود ولی بعد متوجه شدم شماره زن ها رو به اسم رفیقاش سیو کرده