2752
2734
عنوان

برعکس همه من دوست دارم شوهرم بهم خیانت کنه♥️♥️♥️♥️♥️♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 5934 بازدید | 144 پست
میدونم سخته میفهمم بخدا  اما فکر اینکه به جز من هیچکس دیگه ای این مرد رو قبول نمیکنه عذابم ...

خیا نت این نیست که یه نفر دیگه اونو بخاد همینکه اون کسی رو بخاد و طرف ردش کنه و یا....خیانته😏 و ربطی ب ظاهر و زشتی زیبایی نداره و ب ذات ادما بر میگرده

این نیز بگذرد.‌‌..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا دوست داشتی شایدم بخاطر سنمه 

سنت مگه چشه اگه فک میکنی سنت کمه این حرفو میزنی بخاطر سنت نبایدم ازدواج میکردی

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

نترس از آنکه های و هو دارد. بترس  از آنکه  سر به تو  دارد.... تو که از قیافه شوهرت ایراد میگیری میگی بخاطر قیافش کسی محلش نمیده چطور  زنش  شدی؟؟؟ ازدواجت هم سنتی  بوده باشه. به زور که نکشوندنت سر سفره عقد ومحضر

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤
 اااا خیلی اینجا از امضام گفتند و کپی کردند

امضات بسیار زیباست🌹🌹🌹

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...