2733
2734
عنوان

برعکس همه من دوست دارم شوهرم بهم خیانت کنه♥️♥️♥️♥️♥️♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 5947 بازدید | 144 پست
وای خیلی خندیدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

همیشه خنده رو لبات عزیزم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این یه باگ شناختی در برخی زن هاست 

حتی من مورد دیدم پسره ۱۰ بار اومده سمتش رد کرده اما به محض اینکه یه دختر دیگه با پسره وارد رابطه شده 

خود دختر اولیه رفته پی وی پسره التماس که پشیمون شدم 

کلا این یه خطای ذهنی که ما تمایل به رقابت با زن های دیگه داریم و مردی که توسط یه زن دیگه انتخاب بشه رو بهش حریصیم

2731

واقعا اسی خیلی ناشکر میکنی.. بچه ب این خوشتیپی..

میخوایی خودم باهاش دوس شم..خخخخخخخخخخ

بلکه این افکار بچگانت از سرت بپره.. 

قدرشو بدون. منم دقیقا سال ۹۵ همین حرفو ب دوستم زدم.

شمارشو دادم باهاش دوس بشع..

سال ۱۴۰۱ اومد اعتراف کرد عاشق شذه..

اغا من عقب موندم باز بزار

مامانی چند سالته.مامان ۴ بچه چه حسی داره.من قبلنا بچه دوس نداشتم.الان بچه هارو خیلی دوس دارم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
مامانی چند سالته.مامان ۴ بچه چه حسی داره.من قبلنا بچه دوس نداشتم.الان بچه هارو خیلی دوس دارم

٢٣ خوشكلم 

بچه واقعا شيرين انشالله خدا نصيبتون كنه جفت جفت😁😁

مامان سه تا كوچولو و يكي تو راهي
این یه باگ شناختی در برخی زن هاست  حتی من مورد دیدم پسره ۱۰ بار اومده سمتش رد کرده اما به محض ...

دقیقا همینه 

من از خاستگارم بدم میومد اما به محض اینکه با دختر خالم ازدواج کرد همش میگفتم نه اون خوب بود و فلان همیشه همین مشکلو داشتم همیشه هم عذاب وجدان داشتم 

@اناهیتاجون    

اناجان خوبی

روبیکا رو پاک کردم کلا 

حافظه نداره گوشی برا همین 

انقدر کارتون و موزیک کودکانه ریختم پر شده 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2706