2733
2734
عنوان

برعکس همه من دوست دارم شوهرم بهم خیانت کنه♥️♥️♥️♥️♥️♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 5938 بازدید | 144 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی یه چیز بگم حالا واقعا واقعا شوهرت هم خوشکلتره هم خوشتیپ تره هم جذاب تر. قدرشو بدون و فکرای بی ...

واقعا خوبه 

نمیدونم چرا همیشه فکر میکردم زشت تر از این مرد وجود نداره 

خیلی شوخ و خوش خنده اس یبار مامانم بهم گفت حیف این مرد واسه تو چون من یکم بد اخلاقم

خب باشه توام خوشگلی😐

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2731

ببین با وجود ارایشت هم اون سرتره.

حالا خدا گواهه به خاطر اینکه بخوام تورو پنصرف از حرفت کنم نمیگما.

آخه من نه شمارو میشناسم نه هیچی.

فقط چون بحث مقایسه بینتون بود به نظر منکه خیلی ازت سرتره.

بازم میگم قدرشو بدون خییییلی با وجود خصوصیاتی که ازش گفتی

چن سالته اسی؟  ببین بارداری الان؟ نکنه بخاطر همین ویارت افتاده روش

نه باردار نیستم دخترم ۳سالشه من ۲۰ سالمه 

به قول اون دوستمون که حال و مشکل منو توصیف کرد این یه باگه که همیشه داشتم نه فقط نسبت به شوهرم ب بقیه مردا هم بوده ک حس میکردم ک این خاستگارو هیچ دختری نمیخاد منم نخاستم اما تا اون خاستگار با یکی ازدواج میکرد من پشیمون میشدم

عاشق دوستت؟واقعا😢😢😢😢

اون دوستم ک شمارشو دادم ن..

یکی دیگ از دوستام.. 

میخواستع علنیش کنه تا یکی دوهفته ی دیک.. ک من حس کردم ‌... التماس ش کردم تا نرفت سمتش.. باورت میشه؟ 

من ی ک دوست داشتم خیانت کنه بهم‌‌. منی ک مث تو میگفتم هیشکی بش نگا نمیکنه.. 

داشتم خواهش میکردم بخیال دوستم بشه.

الان از ی خانومه تو سریال تعریف میکنه حالم بد میشه. و دعوا ش میکنم.. توروخدا ب خودت بیا.‌ نزار مث من زجر بکشی.. ی دفه چشاتو وا میکنی  میکی ای وااااااای چیمار کردم با زندگیم

ببین با وجود ارایشت هم اون سرتره. حالا خدا گواهه به خاطر اینکه بخوام تورو پنصرف از حرفت کنم نمیگما. ...

عزیزم اخلاق بد زیاد داشته اما هر سالی که از ازدواج مون میگذره بهتر میشه در کل بخوای قضاوتش کنی مرد خوبیه منم سعی میکنم ازین به بعد قدرشو بدونم این فکر رو هم از سرم بیرون کنم 

یبار ازش پرسیدم تو شده بهم خیانت کنی یا هرچیزی گفت من اصلا حاضر نیستم این پاک بودنمو خراب کنم من یه تار موی گندیده تو ب هیچ زنی نمیدم خودمو تو دردسر نمیندازم 

2706