2733
2734
عنوان

شوهر سابقم 😑😔بعد ۶ ماه

| مشاهده متن کامل بحث + 2075 بازدید | 40 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام چی بگم والا از نظر من که کار درستی انجام دادید ، یعنی اومدن بعد ۶ ماه دنبالتون که قبول نکردید بهترین کارو انجام دادید ..‌‌ بالاخره اینم بزارید پای قسمت ، صلاح نبوده ادامه دار باشه به دلایلی ...‌ ولی در کل بیشتر زندگی ها که به بن بست میخوره اشکال از ما آقایون هست قطعا و قبول دارم ، 

.......🖤 6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم
2742
سلام چی بگم والا از نظر من که کار درستی انجام دادید ، یعنی اومدن بعد ۶ ماه دنبالتون که قبول نکردید ب ...

بنظرشما مردا اصلا براشون مهم هست سن دختر بالا باشه یانه 

یا زنه بچه داشته باشه یا نه،؟؟

آخه خیلی ادعا داشت

الان زنش ۴ سال از من بزرگتره یه دختره ۸ ساله هم داره که پیش شوهر قبلیشه

سلام چی بگم والا از نظر من که کار درستی انجام دادید ، یعنی اومدن بعد ۶ ماه دنبالتون که قبول نکردید ب ...

میدونم این سوالا منطقی نیست و عذر میحام ک وقتتونو گرفتم.اما ذهنم آشفتس

بنظرشما مردا اصلا براشون مهم هست سن دختر بالا باشه یانه  یا زنه بچه داشته باشه یا نه،؟؟ آخه خ ...

بستگی داره خب ، شرایط همه یکسان نیست 

مثلا خود من ممکنه برام مهم نباشه سن یا حالا اون خانم مجرد باشه یا جدا شده باشه .... میگم دقیقا بستگی داره به شرایط آدما..... شاید مثلا من یه جایی از زندگی قرار بگیرم حالا به خاطر هر چی و مجبور بشم یا حالا خودم دلم بخواد با خانم مطلقه ازدواج کنم .....

بنظرشما مردا اصلا براشون مهم هست سن دختر بالا باشه یانه  یا زنه بچه داشته باشه یا نه،؟؟ آخه خ ...

خیلیا براسون نهم نیس.بعضی زن هستند با چرب زبونی و کلی کارای دیگه یکیو سمت خودشون میکشونن

من باید موفق شم چون سلیقه خیلی گرونی دارم💎💚♡♡♡مطمئنم خدا منو به آرزوهام میرسونه، چون اون خدای معجزه هاست:)💚💋
2740
میدونم این سوالا منطقی نیست و عذر میحام ک وقتتونو گرفتم.اما ذهنم آشفتس

خواهش میکنم بزرگوارید 

میفهمم درک میکنم حال شمارو ولی خب اینو من میگم بزارید سر خیر و مصلحتتون ، شاید اگه با اون شخص زندگیتون ادامه پیدا میکرد باز یه جایی به بن بست میرسید ، زندگی بالاخره بالا و پایین خیلی داره 

میدونین تو زندگی مشترک یه چیزی خیلی مهمه اینکه زن و مرد تو همه چی با هم یکسان باشه عقیده و سلایقشون و اینکه مکمل هم باشن و عشق بورزن نسبت به هم 

این وسط کم و کاستی از یه طرف پیش بیاد قاعدتا روی اون یکی هم تاثیر میزاره و این تهش قطعا جدایی خواهد بود

شما خیلی باارزشی عزیزم خودتو خیلی دست بالا بگیر و ازش متنفر باش خودتو دوست داشته باش 

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤