2733
2734
عنوان

شوهر سابقم 😑😔بعد ۶ ماه

2058 بازدید | 40 پست

همینقد بگم که ۶ ماهه جدا شدم و به خواست و اصرار اون بود میگف تو چیز خاصی نیستی و میرم زن خوب میگیرم و...اومد دنبالم، منم چون بارها تکرار کرده بود،قبول نکردم برگردم 

خلاصه بچه ها مردم تا سرپا شدم و کار کردم و استخدام شدم ،یکماه بعد طلاق ما مادرش فوت شد و ۴ ماه بعد طلاقمون باباش سکته مغزی کرد تو اون  ۶ ماه  حتی یماه بعد فوت مادرش کلی خواستگاری رفت و همه هم میومدن تحقیق .دخترای مجردو...که همشون ردش کردن [بخاطر بیماری ژنتیکی ]

حالا چند مدته فهمیدم ازدواج کرده با زنی که یه بچه داره ،بچه پیشه باباشه

منم خواستگار داشتم اما مورد پسند من و هم کفوم نبود رد کردم 

حالم خوب بودا

از وقتی شنیدم همش فکرم مشغوله که چطور انقد راحت منو فراموش کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مردا همینن خواهر.  عنوان ی جوری بود فکر کردم ب پات افتاده.  

بیخیال باش  منم میخام جدا بشم.    همسرم عیاشی و رفیق بازه البته ندمن درخواست طلاق دادم ن اپن شوهرم.    زندگیم شوهرم خراب کرد 

با یه فرزند.  خودمم 24سالمه.  دلم کاررمیخاد 🥺🥺🥺🥺دلم میخاد.  دستم تو جیبم باشه اما بی پول بیکارم

عشق💚

ی زندگی بساز هرروز بگه عجب غلطی کردم از دستش دادم...

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.
2706