2733
2739
عنوان

اگر امام زمان رو دیدی چی بهش میگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29481 بازدید | 2279 پست

من اونقدر حرف برای گفتن دارم که ساعتها باید بشینم با امام صحبت کنم و به این زودیا حرفام تموم نمیشن.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
@عجبببببب     @zahraayat     @nijkhbbbbbbbikkj     @زهرا6565 ...

سلام بازم دیر رسیدم شرمنده امام زمان میشم همیشه.
مرسی که یادم بودین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
چقدر از امام زمان طلبکارید؟ برایه کارهاتون فقط و فقط به خدا توکل کنید.تا میتونید گره از مشکلات مردم ...

سلام علیکم 

به آیه توجه بفرمائید 

هُوَ الَّذي أَرسَلَ رَسولَهُ بِالهُدىٰ وَدينِ الحَقِّ لِيُظهِرَهُ عَلَى الدّينِ كُلِّهِ وَلَو كَرِهَ المُشرِكونَ﴿۳۳﴾
او کسی است که رسولش را با هدایت و آیین حق فرستاد، تا آن را بر همه آیین‌ها غالب گرداند، هر چند مشرکان کراهت داشته باشند!

در ایام رسالت نبی اکرم (ص)

اسلام نهایتا در شبه جزیره عرب انتشار یافته بود 

و سایر ادیان هم چنان باقی بودند

در روایت آمده که غلبه ی دین اسلام بر سایر ادیان به هنگام ظهور منجی ما هست  .

از طرفی بعد از تشریف فرمایی ایشان حضرت مسیح هم ظهور خواهند کرد وبه ایشان ملحق خواهند شد 

و با عرضه شدن اسلام به معنای واقعی یاران واقعی مسیح

نصرانی ها ویهودیان انحرافات عقیده ای مثل این مسیح فرزند خداست را کنار میگذارند .

و به تبعیت از حضرت مسیح اسلام می آورند

دین واقعی بر کافر و مشرک عرضه میشه به روش مسالمت آمیز در صورت عناد و دشمنی پاسخ داده میشود 

یکی از دلایل دشمنی شان با اسلام حسادت وحس برتری دین شان نسبت به دین اسلام هست.

در صورتی که در کتابشان مژده رسیدن حضرت محمد (ص)آمده است

و آن دسته از اهل کتاب که همچنان میخواهند پایبند باشند به دین سابق احتمالا جزیه میپردازند 

زیرا در آیه از قرآن آمده لا اکراه فی الدین

اما انسان وقتی واقعیتی را با تمام وجود متوجه میشود  .بسیار بعید است که قبول نکند!!!!!!

مگر در صورت عناد ....

و در آیه ای از قرآن اشاره شده که نصارا و یهود تا قیامت باقی هستند.

اگر حجت خدا تشریف بیاورند بهترین وعادلانه ترین قضاوت را دارند ...

امیدی که در این مبحث به مردم دنیا داده شده است

به پشتوانه ی منجی و خلیفه ی عادلی هست که 

زمین را بعد از این که پر از جور وستم شد 

بر مدار عدل استوار میکند...

پس این امید به پشتوانه یک حجتی هست 

که اگر نبود زمین نیز پا برجا نمی ماند.

مهدی جان شرمنده که نتونستم بنده خوبی باشم .مهدی جان همه مریضا رو شفا بده..مهدی جان همه جوونا به راه ...

همه ی اینهایی که فرمودید به اذن خداوند به واسطه 

حجت شان در صورت صلاح خداوند انجام میشه ....

2740

اینقدر احساس شرم میکنم بابت گناه هام

من همون دختری هستم که اینقدر افتادم زمین زخم شد پاهام و هربار زخمی میشدم مینشستم فقط به زخمام نگاه میکردم و‌ گریه میکردم ؛ همش از مشکلات فرار میکردم احساس میکردم اگر بمونم له میشم ؛ یروز تصمیم گرفتم فقط یک بار تو زندگیم به خدا توکل کنم شب ها فقط باهاش عاشقانه حرف میزدم میگفتم خدایا دوستت دارم نه بخاطر نیازام بخاطر خودت ؛ بعد از مدتی دیدم زندگیم زیر و رو شد با چشمای خودم دیدم افسردگی که دوسال درگیرش بودم معجزه وار خوب شد ؛ دیگه کمتر پاهام از افتادن زخم میشد ؛ جنگیدن رو یاد گرفتم ؛ تصمیم گرفتم بجای فرار از مشکلات بجنگم ؛ همیشه ناراحت بودم بخاطر چیزایی که از دست میدادم اما الان خوشحالم چون اگر میبودن الان من نه خدا رو داشتم نه خودم رو ؛ از ته قلبم بابت لطف های خدا شکر میکنم سجده شکر برای خوبیات که تلخیش قلبمو آزرد اما زندگی کردن رو یادم داد و از همه مهمتر عشق تورو‌ بهم داد
اگه جا داشت برا بچه های ایرانم دعا کنید. 

گفتم بچه های کل دنیا ...

ای پرچمت ما را کفن ⚘ایران من ⚘هرکس در گِل آلود کردن امنیت این کشور نقش داشته در ریختن خون های مردم بی دفاع و بی گناهی که در شاهچراغ به شهادت رسیدن هم نقش داردو سهیم هست 
مهدی جان شرمنده که نتونستم بنده خوبی باشم .مهدی جان همه مریضا رو شفا بده..مهدی جان همه جوونا به راه ...

الهی آمین 

اللهم لین قلبی لولی امرک

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
رحمت ب اون شیر پاکی خوردی ای گفتی......اگر ی ذره امید ب فرج باشه با این شعار عریانی متاسفانه دور میش ...

ممنونم

فرج نزدیکه اگه بخوایم🤲🏻

روز بد زندگی من   😔😔😔😔            لطفا اگه خوندی دوس داشتی ی فاتحه ی صلوات یا حتی خدا بیامرزی بده                           ۲۵اسفند۱۴۰۱ بود روز تصادف بابای مهربونم بدتر از اون روز ۵فروردین ۱۴۰۲شد روز اسمونی شدنش دورت بگردم مهربون بابای من هنوز جوون بودی چرا نمیتونم باور کنم که نیستی چرا....
همه ی اینهایی که فرمودید به اذن خداوند به واسطه  حجت شان در صورت صلاح خداوند انجام میشه ....

بله امام زمان شفاعت می‌کنه و واسطه است ما هم به امام زمان متوسل میشویم تا شفاعت ما رو پیش خدا بکند تا خدا مشکلات ما را حل کند

✨﷽✨

✍آیت الله حق‌شناس

وقتی جوان برای نماز شـب بلند میشود

اما خوابش می آید😴 و سرش به این طرف 

وآن طرف می رود چانه اش پایین می افتد

پروردگار درهای آسمان را باز

میکند و خطاب به ملائکــه می فرماید👇

"انظروا الی عبدی"یعنی به بنده من نگاه کنید👀

خداوند علی اعلی افتخار میکند😌

که ببینید این بنده من کاری را که بر

او واجب نکرده ام چگونه به جا می آورد😍

پروردگار می فرماید👇