2752
2739
عنوان

اگر امام زمان رو دیدی چی بهش میگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29498 بازدید | 2279 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امام زمانم از اعماق وجودم آرزو میکنم که زودتر بیای❤

سلام عزیزم ❤️🥺

به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

اللهم لین قلبی لولی امرک

به نیت سلامتی و ظهور صاحب‌الزمان از طرف شما 

اللهم لین قلبی لولی امرک ❤️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
بهش فک کردم که اگه ببینمش چ کار کنم تنم لرزید .انقد گناهکارم با چ رویی نگاش کنم . اما ازش میخوام پسر ...

سلام عزیزم ❤️🥺

به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز 

اللهم لین قلبی لولی امرک

به نیت سلامتی و ظهور صاحب‌الزمان از طرف شما 

اللهم لین قلبی لولی امرک ❤️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2731
بهش فک کردم که اگه ببینمش چ کار کنم تنم لرزید .انقد گناهکارم با چ رویی نگاش کنم . اما ازش میخوام پسر ...

الهی حاجت روا بشی

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
ازش خواهش میکنم بیماریمو شفا بده تا حالا باهاش ساختم ولی دیگه نمیتونم 

الهی شفاتو بگیری

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
اسلام علیک یا امام زمان جان خیلی ممنونم بخاطر مهربونیتون ولطفتون🌺🌺

اللهم عجل لولیک الفرج

میگم من هیچ نیمارم ندیدی؟  

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .