2737
2734
عنوان

یه بچه خوبه یا دوتا

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 146 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دوستان عزیز همه دارن از توقع بچه های این دوره میگن ولی من معتقد هستم ما پدر مادر ها نقش مهمی در ایجاد توقع فرزندانمان داریم لیکاش یک کم تو تربیت بچه هامون از بزرگتر هامون الگو بگیریم کی 20 30 سال پیش داشتن اتاق خواب مجازا و به تعداد فرزندان اینقدر مهم بود !!!!!! این فقط یک گوشه از تغییر غلط سبک زندگی های امروز هست من به شخصه از اینکه اتاق مستقل نداشتم نه تنها ناراحت نیستم بلکه خیلی هم خوشحالم چون از اولین جامعه کوچیکی که به نام خانواده وجود داشت تعامل و شراکت را یاد گرفتم به نظرم بچه های این دوره خیلیییییییی خودخواه و لوس بار اومدن
دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2738
دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
منم یه پسر شش ساله داشتم که دومی رو دست به کار شدیم تا به دنیا اومد شد همزمان با مدرسه رفتن پسر بزرگم اصلا به درساش نتونستم برسم بعدم منم اعصاب ندارم واین پسر دومم حسابی دست و پامو بسته انقد که میگم چه غلطی کردم البته ناشکری نمیکنم میمیرم واسش ولی اگه میدونستم شرایطم اینجوری میشه نمیاوردم