2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اره عروسی میکنه.ینی چی چ مرحله

خب درمورد شغل آیندم چی حس می کنی

خانم ها ۱۳ ساله منتظر یه اتفاقی هستم برام دعا کنید اون اتفاق بیفته اگه دعا کردید بهم بگید منم دعاتون کنم❤❤❤❤❤❤ نام کاربریم هم برگرفته از یک فیلم هست😊
ن والا اینارو حس کردم.    سرمم دردمیکنه حالم خیلی خوب نیس شاید اشتباه گفتم

@elh_am78    

درمورد شغل آیندم چی حس می کنی

خانم ها ۱۳ ساله منتظر یه اتفاقی هستم برام دعا کنید اون اتفاق بیفته اگه دعا کردید بهم بگید منم دعاتون کنم❤❤❤❤❤❤ نام کاربریم هم برگرفته از یک فیلم هست😊
2740
منظورم این بود اگه قراره بهم بخوره تو چه مرحله ای بهم میخوره مثلا نامزدی عقد چی

ن بهم نمیخوره شاید ی خورده دلخوری پیش بیادولی رفع میشه

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....
خب درمورد شغل آیندم چی حس می کنی

فکرمیکنم زندگیت تو اینده ی چالشی درش هس ک مسیرزندگیت کلا از شغل و کار کردن جدامیشه اصلا بد نمیبینم برات تو رفاه زندگی میکنی ولی بیکار

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....
فکرمیکنم زندگیت تو اینده ی چالشی درش هس ک مسیرزندگیت کلا از شغل و کار کردن جدامیشه اصلا بد نمیبینم ب ...

خدا نکنه بیکار بشم🤲

متاهلی؟من برات ی ازدواج خوب دیدم ک از لحاظ مالی توپه.هیچ کمم وکسری نخواهی داشت

درخواست دوستیم قبول می کنی 

باشه

قبلا بهت درخواست دوستی دادم

2706