2737
2739
عنوان

کیا اینجوری هستن؟؟ از دست خودشون....

| مشاهده متن کامل بحث + 22 بازدید | 24 پست
میدونی مهیار من تو بچگی دعوای مامان بابامو زیاد دیدم ترس شدیدی از دعوا داشتم و اینکه هیچکس نبود بهم اعتماد به نفس بده همیشه فک میکردم اگه از حقم دفاع کنم دعوا میشه و همه منو تنها میزارن ....
داشتن مغز دلیل قطعی برای انسان بودن نیست ........ پسته و گردو هم مغز دارند ..... برای انسان بودن باید شعور داشت !!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیبا جون منوشوهرم وقتی تو جمع هستیم بخصوص اقوام خودشون به من اجازه نمیده اگه حرفی یابحثی پیش بیاد ازخودم دفاع کنم یا حرفمو بزنم اما خودش بجای من طرف رو میشوره میندازه جلو آفتاب
آقای من،تو همیشه خاص میمونی چون سلیقه ی منی...😍😇😘💖
2731
زیبا جون من ترس ندارم اما جواب خوب به ذهنم نمیرسه
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2016110607475376295 پاکیزه و تمیز... بنظرتون چقد تمیزه ؟؟ وارد لینک بشید و رای بدید. ممنون [smiley]l/l_34.gif[/smiley]
پریا چه خوب هردوتا تون حاضر جواب باشید. خودتون از پس هم برمیاید؟؟؟؟
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2016110607475376295 پاکیزه و تمیز... بنظرتون چقد تمیزه ؟؟ وارد لینک بشید و رای بدید. ممنون [smiley]l/l_34.gif[/smiley]
مهیار بازم من بگی نگی رعایت میکنم،شوهرم که میچزونه طرفو،خیلیییییی حاظرجوابه،یادمه با اساتید هم که بحث میکرد آخر حرف خودش نتیجه کلاس میشد ولی در مقابل من خیلی کوتاه میاد و واقعا بهم احترام میزاره
آقای من،تو همیشه خاص میمونی چون سلیقه ی منی...😍😇😘💖
2740
نمیخواد حاضر جواب باشی همین که هرکی حرفی زد که حقت ضایع میشد از حقت دفاع کن .... حاضر جوابی هم زیاد خوب نیس آرامش زندگیت بهم میخوره سعی کن تو دلت یه عشق نسبت به همه آدما داشته باشی و نرنجونیشون فقط نزار حقت پایمال بشه خیلی وقتا چشم پوشی و گذشت بزرگواری و خوشبختی میاره ....
داشتن مغز دلیل قطعی برای انسان بودن نیست ........ پسته و گردو هم مغز دارند ..... برای انسان بودن باید شعور داشت !!!!!