2737
2739
عنوان

خانومایی که چاق شدن بیان از تجربه هاشون بگن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1583 بازدید | 30 پست
یعنی خوش به حالت خوش به حالت ژنتیکت این شکلیه حالا من یه لیوان آب میخورم میاد رو وزنم همیشه کم میخو ...

آره درسته به ژنتیکه 

نگو اینجوری بخدا خوشبحالی نداره منو ببینی افتضاح لاغرم 

یه ماه پیش ۴۵ بود الان دیگه یه کیلو اومده پایین احتمالا 

قبل بارداریم ۴۹ بودم اخر بارداریم ۶۵ شدم ۱۶ کیلو اضاف کردم 

زایمان کردم ۵۳ ۵۴ بودم 

دیگه تو این ۱۴ ماه از ۵۳ رسیدم به ۴۵ 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیا یه ذره از ژنتیکت رو بده من  😂😂😂به خدا من مواظبم که چاق نشم خوش به حالتون

من دارم روز به روز کم میکنم 🤭 

به نظرم رکورد بزنم تو کاهش وزن 

خدایا تا چه وزنی میخام برم 🙄 همه بهم میگه خیلی لاغر شدی به خودت برس مثل قبل باشی صورت تو پر روشن 

میگم والا جکار کنم 

کاش همین ثابت میموندم 

ولی نه متاسفانه هی دارم کم میکنم 

دوتاش بده هم چاقی هم لاغری 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
2731
آره درسته به ژنتیکه  نگو اینجوری بخدا خوشبحالی نداره منو ببینی افتضاح لاغرم  یه ماه پیش ...

من  خب قدم ۱۶۵وزنم ۶۸ خیلی مواظبم ژنتیک چیز کوفتیه خیلی بده من اصلا نه فست فود میخورم نه شیرینی و شکلات ،برنج و نون ماکارونی و خیلی غذاها هم کم میخورم بیشتر سبزیجات و پروتئین ورزش هم خیلی میکنم از ترس اینکه چاق نشم خیلی بده این شکلی 

خوش به حالت والا من بدون بچه کلی زحمت کشیدم تا چاق نشم یه آب میخورم میاد رو وزنم همیشه مراقبم😂😂😂 ...

تنها چیزای ک با علاقه میخورم برنج و نون هست،😂😂😂ن خیلی خوبه آدم راحت چاق بشه من خودم ب هر دری میزنم نمیشه 

کاش راهی بود منم امتحان میکردم چاق نمیشم منم پسرم ۱۴ ماهشه روز به روز دارم لاغر تر میشم  کلا خ ...

عرق یونجه نتیجه میده خب ولی صورت چاق میکنه من. دلم میخواد بدنم چاق بشه 

2740
تنها چیزای ک با علاقه میخورم برنج و نون هست،😂😂😂ن خیلی خوبه آدم راحت چاق بشه من خودم ب هر دری ...

😂😂😂😂بیا جات رو با من عوض کن ژنتیک مون رو عوض کنیم نه اتفاقا خیلی بده 

۴۵خیلی کمه تقریبا هم قد منی خیلی لاغری حتما دکتر برو شاید تیرویید پرکار داری 

من تو حاملگی دکتر رفتم و آزمایش،بعد حاملگی هم خیلی خیلی حرص خوردم و بعضی اوقات ب خاطر حرص گلوم انگار پاره میکردی با چاقو بعد اون اتفاق ی توده زیر گلومه یعنی امکان داره ک تیرویید داشته باشم ؟؟؟

من تو حاملگی دکتر رفتم و آزمایش،بعد حاملگی هم خیلی خیلی حرص خوردم و بعضی اوقات ب خاطر حرص گلوم انگار ...

شاید غده لنفاوی باشه برو دکتر متخصص گوش و حلقو بینی اونا بهتر میتونن تشخیص بدن

تو…قلب منی💍❤️‍🔥
عرق یونجه نتیجه میده خب ولی صورت چاق میکنه من. دلم میخواد بدنم چاق بشه 

من کلا سرتا پام یکیه صاف صاف 🤣😂 خشک شدم 

همش استخوان 

منم خب میخام همه جام باهم چاق بشه چندکیلو 

2706