2737
2739

سلام من ۲۰ سالمه و دختر ۱۴ ماهه دارم،الانا خیلی کم شیر خودمو  میخوره ،خودمم قرص ال دی میخورم.قدم ۱۷۰ و وزنم ۵۳ هست خیلی لاغرم،نمیتونم بعضی پودر ها و قرص هارو امتحان کنم،اما وقتی مجرد بودم عرق یونجه میخوردم که فقط صورتم چاق شد.غذامم خیلی خیلی خوبه و همه غذا هارو با نون میخورم.الانم بازم شروغ کردم عرق یونجه خوردن،اما چاق نمیشم،دلم میخواد بدنم چاق بشه،چیکار کنم ؟؟؟شما ها از چی نتیجه گرفتین؟چیکار کنم عرق یونجه بدن رو چاق کنه ؟؟؟؟شوهرم رفته مسافرت کاری میخوام قبل اینکه اون بیاد تغییر کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاش راهی بود منم امتحان میکردم چاق نمیشم منم پسرم ۱۴ ماهشه روز به روز دارم لاغر تر میشم 

کلا خک شدم ۱۵۷ قدمه یه ماه پیش   ۴۵ وزنم بود الان صددرصد اومده پایین تر چون همش دارم روز به روز لاغر میشم خسته شدم دیگه خوراکمم خوبه همه چی میخورم ولی چاق نمیشم 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
کاش راهی بود منم امتحان میکردم چاق نمیشم منم پسرم ۱۴ ماهشه روز به روز دارم لاغر تر میشم  کلا خ ...

بیا یه ذره از ژنتیکت رو بده من 

😂😂😂به خدا من مواظبم که چاق نشم خوش به حالتون

کاش راهی بود منم امتحان میکردم چاق نمیشم منم پسرم ۱۴ ماهشه روز به روز دارم لاغر تر میشم  کلا خ ...

۴۵خیلی کمه تقریبا هم قد منی خیلی لاغری حتما دکتر برو شاید تیرویید پرکار داری 

تو…قلب منی💍❤️‍🔥
2740
خوش به حالت والا من بدون بچه کلی زحمت کشیدم تا چاق نشم یه آب میخورم میاد رو وزنم همیشه مراقبم😂😂😂 ...

اصلا برا من جواب نمیده 

خداشاهده من همیشه برنج میخورم همراه غذاهام همش نون 

ماکارونی میخورم 

فست فود میخورم اصلا هیچ تاثیری نمیزاره 

حتی به جای یه کیلو اضاف کنم یه کیلو کم میکنم 

بیشتر وقتا حتی صبحونه هم برنج میخورم 

نهار و شام هم اکثر وقتا برنجه یا ماکارونی یا نونی یا فست فود 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 

اسی منم هم قد توام البته بچه ندارم

هرکاری میکنم چاق نمیشم واقعا موندم😕

اصلا برا من جواب نمیده  خداشاهده من همیشه برنج میخورم همراه غذاهام همش نون  ماکارونی میخ ...

یعنی خوش به حالت خوش به حالت ژنتیکت این شکلیه

حالا من یه لیوان آب میخورم میاد رو وزنم همیشه کم میخورم که چاق نشم هیکلم زشت نشه فست فود نمی‌خورم نون و برنج کم میخورم همه چی به ژنتیکه

۴۵خیلی کمه تقریبا هم قد منی خیلی لاغری حتما دکتر برو شاید تیرویید پرکار داری 

آره خیلی لاغرم متاسفانه 

کاش یه چندکیلو اضاف میکردم 

صورتم قبل بارداری و مجردی پر تر بود روشن تر بودم لپام پر تر بود  سفید تر بودم 

از بس زیادی لاغر شدم کلا پوستمم تغییر کرده 

رفتم ازمایش دادم همه چیم خوب بود 

خداروشکر هیچ مشکلی ندارم 

بچه شیر میدم همه میگن از شیر که بگیریش بهتر میشی 

من مجردی و بعد ازدواجم ۴۹ ۵۰  بودم ولی باز ازین وضع بهتر بودم صورتم توپر تر  بود الان شدید لاغر شدم 😔

2706