2733
2734
عنوان

دوستان کرم مرطوب کننده خوب معرفی کنید لطفا... شما جی استفاده میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1129 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مرسی عزیزم؛ببخشید یه سوال پرداخت دی جی کالا درب منزله؟بعد هزینه پستش چقده؟

هم آنلاین میتونی پرداخت کنی هم درب منزل گلم.

اگه تا ۳۰۰ خرید کنی هزینه پست رایگان میشه ولی اونجوری فک کنم ۲۹ یا ۲۵ تومن بگیرن

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤
2740
منم پوستم خیلی خشکه هر مدل کرمی زدم هیچ فایده ندارد کامان که اصلا جوابگوی خشکیم نیست الان مجبوری دار ...

دوستمون دقیقا درست گفت کم ابی خیلی تاثیر داره روی خشکی پوست مخصوصا تو فصل سرد که ادم زیاد میل به نوشیدن اب نداره. حتما اب زیاد بخور یه پزشک مخصوص زنان میگفت بارها تاکید کردم که خانما باید زیاد اب بنوشید.

اگه دستات خیلی خشک میشه کرم دست ویت یو بگیر انقدددد خوبه همون لحظه خشکی پوستو از بین میبره نرم نرم میکنه . واسه پوست صورت و گردنت اول ابرسان بزن بعد روش همین کرم نئودرم بزن از هر چی خشکی پوست راحت میشی 

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤
منم پوستم خیلی خشکه هر مدل کرمی زدم هیچ فایده ندارد کامان که اصلا جوابگوی خشکیم نیست الان مجبوری دار ...

کرم ثمین از مدل اوره دارش بزن عالیه

من وازلین هم جواب نمیداد اما با این خوب شد

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
خدا خیرت بده باشه میگیرم؛قیمتش چنده؟

من پارسال 40 گرفتم ولی خیلی عالیه 

پسرم از نوزادیش بغل ران پاش اگزما داشت تا هوا خشک میشد زخم میشد هر چی کرم بود زده بودم درمان نشد تا یه دکتر گفت اینو بزن خوب شد

بقیه کرم رو خودم زدم دست های خودم خوب شد 

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده