2737
2739
عنوان

بچه ها توروخدا کسایی که پره بینی شونو عمل کردن ی لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 37 پست
آمپولش چی، تو خود بینی میزنن امپولشو

ها اون قسمتش دیگه مثله دندون پزشکی یا همه آمپولا خوب یه سوزشی داره اون بستگی به آستانه تحمله خودتون داره دیگه من چون کل بینیم بود سه آمپول در نقاط مختلف تزریق شد و واسه من درده خاصی نداست و راحت دراز کشیده بود به محض تزریق کل بینیم بی حس شد

ها اون قسمتش دیگه مثله دندون پزشکی یا همه آمپولا خوب یه سوزشی داره اون بستگی به آستانه تحمله خودتون ...

همین بده که آستانه دردم پایینه مگرنه بقیش ی کاری میکردم، ولی خدایی چجوری با بی حسی کل بینیتو عمل کردی من هنوز تو شکم😐دمت گرم واقعا که نترسیدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیطونه میگه قبلش تو ذهنم ی متن الکی بگم که بخوام بهوش بیام همونو بگم😐😂

نقشه نکش شیطون 😂😂 

من یادمه گیرررر داده بودم برای دسشویی رفتن گان رو در بیارم 

حالا مثانم داشت میترکیدا ،،، هر چی مامانم میگفت با همین گان برو دسشویی میگفتم نه باید مانتو شلوار خودمو بپوشم 😑😂 این مال بعد ریکاوری بود تو بخش ، خواب خواب بودم 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
همین بده که آستانه دردم پایینه مگرنه بقیش ی کاری میکردم، ولی خدایی چجوری با بی حسی کل بینیتو عمل کرد ...

اتفاقا من از بیهوشی میترسم و فوبیا شدید دارم.....و کلی گشتم تا پیدا کنم که با بی حسی انجام شه اینم بگم من مدل طبیعی میخواستم و همونم شد و ولی مدل هایه عروسکی باید بیهوشی صورت بگیره چون کار زیاد داره

2731
نقشه نکش شیطون 😂😂  من یادمه گیرررر داده بودم برای دسشویی رفتن گان رو در بیارم  حالا مث ...

واییی😂😂😂😂😂😂😂من عمم ی عملی داشت بعد موقعی که می‌خواست بهوش بیاد شروع کرد به تعریف کردن زندگی دختر دختر عمش 😐از ریز تا درشت زندگی اون بنده خدارو برا پرستارا با لهجه شهرمون تعریف کرده 😑😂

واییی😂😂😂😂😂😂😂من عمم ی عملی داشت بعد موقعی که می‌خواست بهوش بیاد شروع کرد به تعریف کردن زندگی د ...

😂😂 

روز عمل استرس داشتم نکنه اسم کراشمو بگم ، این از چند هفته قبل عمل شده  بود چالشم ، بعد که قبل عمل جلو اتاق ریکاوری نشسته بودم دیدم یه آقایی یه دکتری رو صدا زد با اسم کراشمممم 😂 وای یدفعه یکه خوردم وای حالا اسم به این کمیابی چرا باید همین امروز قبل عمل به گوشم بخوره 🤣🤣🤣 ولی حالا نمیدونم بعد عمل تو ریکاوری گفتم اسمشو یا نه ولی پیش خانوادم نه خداروشگر نگفتم 😁😄😂

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
😂😂  روز عمل استرس داشتم نکنه اسم کراشمو بگم ، این از چند هفته قبل عمل شده  بود چالشم ، ...

خداروشکر نگفتی😂😂😂😂😂من اگه بگم به فنا خواهم رفت چون ی جورایی فامیله و میشناسنش 😑😂

2738