2752
2734

سلام

نمیدونستم چطوری عنوان بنویسم 😂

مرسی ک اومدین

ی سوال داشتم ازتون اسم اون چیزایی که زیر روسری و مقنعه میزنین و جلوی مقنعه رو صاف نگه میداره چیه؟

اگه بخوام از اونا واسه دانشگاه بزنم زشته؟

لطفا هم کسایی که محجبه هستن هم کسایی که محجبه نیستن جواب بدن واسم مهمه

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم

طلق

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

جلوی نور زشت میشه

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
طلق

از کجا باید بخرم؟بنظرت قشنگه واسه دانشگاه از اونا بزنم؟چادری نیستم ولی مانتوم بلند و خوبه

طلق روسری زمانی که محجبه بودم همیشه زیر شال و مقنعه ام میذاشتم خیلی خوب بود

الانم محجبه هستین؟از کجا میشه خرید؟

محجبه نیستم

اسمش طلقه

اما هم دوران دبیرستانم هم الان ک دانشگاه میرم همیشه میذارم چون خیلی مرتب نگه میداره مقنعه رو.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

طلقخیلی عرق میکنی 

ولی مدل طلق با نمد برش بزن 

هم روسری رو قشنگ نگه می داره هم عرق نمی کنی😊

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58)