2737
2734
عنوان

فمینیست ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 26 پست
وظایف زناشویی ی قرارداده دیگ ی قرارداد توافق شده تو اجتماع مطابق فرهنگ و مدل زندگی اون جامعه... ک حا ...

خوب اگه اینطوری باشه که شما میگید ا تو جامعه ی ما خیلی جاها  زن مثل یه ابزار و وسیله  واسه پسرا بوده  .  باید همینجوری باشه و عوض نشه؟   وظایف اجتماعی هم همینطورن 

قبول دارم از خیلی جهات حقشون خورده شده  ولی زندگی پسرام چندان خوب نیست .  نگران مسائل مالی ...

انسان،به دنیا اومده که سختی بکشه

نه دختر بیشتر سختی میکشه،نه پسر بیشتر

هر دو به یک اندازه چون دارن برای زندگی تلاش میکنن 

پس من به شخصه تو این موارد به یه دختر یا پسر حق نمیدم که فقط چشمش به پول طرف مقابلش باشه

هر انسانی توانایی کار کردن داره 

و مسئله مالی،برای همه سخته و بهتره اگر واقعا انسان هستیم برای تشکیل زندگی این قانون و رسم های مسخره رو بشکنیم و خود دختر و پسر برای زندگی تلاش کنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از اتفاقا مهمترین مسائلش مسایل مالیه . شما اگه کشور هایی مثل امریکا رو ببینید از هر نظر  چه ...

اینم در نظر بگیر که تو زمان بارداری یا شیر دهی خانم کار خونه یا کار بیرون رو باید حذف کنه یعنی طرفت اینو گفت ناراحت نشی 

همیشه که نمیشه برابر باشیم !

زمان هایی باید استثنا قائل شیم 

الان خو دخترا دستشون توی جیبشون هس اونایی که پسر با این ویژگی ها می خوان خودشون این ویژگی ها رو دارن ...

خیلی هارو دیدم پسر با این ویژگی ها میخان بدون اینکه خودشون این ویژگی هارو داشته باشن

2742
یکی از اتفاقا مهمترین مسائلش مسایل مالیه . شما اگه کشور هایی مثل امریکا رو ببینید از هر نظر  چه ...

ازدواج ی توافقه ... ربطی ب حقوق برابر نداره 

خب شما اینجوری دوس دارین خیلی اقایون اطراف من دوس دارن تامین کننده باشن و خانمشون شاغل نباشه ... مگه قراره نظرات بهم تحمیل بشه ؟؟ ازدواج ی قرارداد توافقی هست طبق خواسته طرفین.. هرکی باید مطابق میل خودشو انتخاب کنه ... درباره هزینه زندگی هم نفقه همه کشورا وجود داره ... شما اطلاعاتتی ک درباره ۵۰/۵۰ باقی کشورا میدین درباره پول طلاق هست نه نفقه... موفق باشین

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
خیلی هارو دیدم پسر با این ویژگی ها میخان بدون اینکه خودشون این ویژگی هارو داشته باشن

اینا اعتماد به نفس زیاد دارن همچین پسری هم نه گیرشون میاد نه میان براش خواستگاری😂😂

اینا اعتماد به نفس زیاد دارن همچین پسری هم نه گیرشون میاد نه میان براش خواستگاری😂😂

والا کسی که زیبایی داره حق داره بخواد طرف مقابل زیبا باشه کسی که شغل خوب داره مثل پزشکی معلم بایدم بخواد همسرش شغل خوب داشته باشه 

2738
اینم در نظر بگیر که تو زمان بارداری یا شیر دهی خانم کار خونه یا کار بیرون رو باید حذف کنه یعنی طرفت ...

اینو قبول دارم .  تو کشور های پیشرفته تاجایی که شنیدم  خانوما وقتی باردار میشن ۲ سال مرخصی با حقوق میگیرن   تو ایران فکر نکنم باشه . تو همچین شرایطی قبول دارم

خوب اگه اینطوری باشه که شما میگید ا تو جامعه ی ما خیلی جاها  زن مثل یه ابزار و وسیله &nb ...

خب قطعا چرا باید اعتراض شه ب بعضی موضوعات ک متناسب زمان تعدیل بشه ب نفع هر دو جنس... ولی این ک کلیاتشو عوض کنیم من مخالفم کاملا... 

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!