2733
2739
عنوان

فمینیست ها بیان

255 بازدید | 26 پست

چرا اکثر دخترای ایرانی به اسم برابری سوء استفاده میکنن ؟ 

طرف میگه تو همه چی برابر باشیم و حق و طلاق و کار میکنم و ... ولی هزینه های خونه رو پسر باید بده و یا مثلا اگه پسره خونه و ماشین و ... نداشته باشه نمیخان و میخان همه چی براشون فراهم باشه از خرج عروسی و ... همه رو پسر باید بده   بعد میگن به این برابری؟ ( همه اینطوری نیستن ولی الان خیلی ها اینطوری فکر میکنن) 

به نظرم حتی جهیزیه رو خود دختر پسر باید نصف نصف با هم تهیه کنن نه پدر عروس طفلک

خرج عروسی هم نصف نصف

هزینه های زندگی هم برابر و عادلانه

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸

اره درست میگید

اونا فقط یه حرف یاد گرفتن 

پسر وظیفه نداره ارزو و کمبود های یه دختر رو براورده کنه

وقتی یکی میگه باااید ماشین و خونه داشته باشی به نام منم بزنی

اصلا لازم نیست پسر فکر کنه،سریع باید بره دیگه اسم اون دختر هم نیاره

اگر طرفدار برابر هستن،پس همه اینا هم شاملش میشه 

پسر و دختر باید جهیزیه،عروسی،مراسم و...دو طرفه بدن

حتی تو زندگی مشترک باید هر دو کار خونه و بیرون از خونه انجام بدن و از حقوق هر دو نفر استفاده بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برابری تو ازدواج معنیش ۵۰/۵۰ از نظر مالی نیس... اگه شراکت مالی پنجاه پنجاه میخای با همجنس خودت ازدواج کن ک روحیه و جسم و‌فکر و توانایی های یکسان دارین... تا جایی هم ک من میدونم فمنیست ها معتقدن حقوق برابر انسانی ینی هر دو جنس انسانن... دیگ وظایف زندگی مشترک حالت مکمله چ ربطی ب حقوق برابر داره

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2728
اره درست میگید اونا فقط یه حرف یاد گرفتن  پسر وظیفه نداره ارزو و کمبود های یه دختر رو براورده ...

دقیقا  اینارو که میشنوم برام خیلی عجیبه ...  خواسته های غیرمنطقی دارن

برابری تو ازدواج معنیش ۵۰/۵۰ از نظر مالی نیس... اگه شراکت مالی پنجاه پنجاه میخای با همجنس خودت ازدوا ...

اون وظایفی که میگید،خودمون به وجود اوردیم

وگرنه برابری برخلاف حرف شما میگه

میگیم دو انسان مکمل هم هستن

اما تصمیم و کار هاشون خیر

دقیقا  اینارو که میشنوم برام خیلی عجیبه ...  خواسته های غیرمنطقی دارن

غیرمنطقی و از نظر خودشون بهترین و قشنگ ترین 

انقدر با حسرت به زندگی هایی نگاه میکنن که زن چیزی به اسمش هست که گاهی میگم شاید واقعا فقط و فقط پول رو میبینن که انقدرررر چشم هاشون بسته شده و حتی همراه زندگیشون هم نمیبینن

وقتی دختر از زمان مجردی استفاده نمیکنه و مستقل نمیشه،پسر رو وسیله ای برای براورده شدن ارزو هاش میبینه 

2740
برابری تو ازدواج معنیش ۵۰/۵۰ از نظر مالی نیس... اگه شراکت مالی پنجاه پنجاه میخای با همجنس خودت ازدوا ...

یکی از اتفاقا مهمترین مسائلش مسایل مالیه . شما اگه کشور هایی مثل امریکا رو ببینید از هر نظر  چه انسانی چه مالی و همه چی  ۵۰   ۵۰   .  بعضی از دخترا میگن نمیزارن کار کنیم بعد اگه بزارن کار هم کنن میخان کل حقوقشون واسه خودشون باشه ولی پسر همه ی هزینه هارو بده  .   وقتی حرف از برابری میزنن در همه ی زمینه ها باید باشه

اون وظایفی که میگید،خودمون به وجود اوردیم وگرنه برابری برخلاف حرف شما میگه میگیم دو انسان مکمل هم ...

وظایف زناشویی ی قرارداده دیگ ی قرارداد توافق شده تو اجتماع مطابق فرهنگ و مدل زندگی اون جامعه... ک حالت مکمل داره مطابق شرایط دو جنس .... هیچ ارتباطی ب حقوق برابر انسانی نداره از نظر من ... زن و مرد هر دو انسانن مجرد متاهل عاقل یا دیوانه از حقوق بشری یکسان برخوردارن

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
غیرمنطقی و از نظر خودشون بهترین و قشنگ ترین  انقدر با حسرت به زندگی هایی نگاه میکنن که زن چیزی ...

قبول دارم از خیلی جهات حقشون خورده شده  ولی زندگی پسرام چندان خوب نیست .  نگران مسائل مالی بودن ، کار کردن ، سربازی و ...  همین هزینه ازدواج و خونه الان خیلی کم دربیار ۷۰۰ میلیون میشه . از کجا باید بیارن؟

2706