2733
2734
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 67 پست

فقط ازتون به عنوان يك مرد ميخوام حالا نميدونم ك شما مجرديد يا متاهل يا در ارتباط با دوستاتون اينو بهشون بگيد ك واقعا كسايي ك اهل ازدواج و تشكيل زندگي نيستن واقعا وارد زندگي نشن چون واقعا با جان روح و روان يك ادميزات و كل خانوادش بازي ميكنن و حق ناس اميدوارم كسي از حرفاي من بتونه تنگ ي باشه و خدايي نكرده به كسي ظلم نكنه و اين براي مرد و زن نداره ذات خيلي مهمه 

ممنون از همگي

الان ميبينم دوستاش ميگن طرف خوش و همش در مسافرت ميگم خدايا منو ببين ك دارم داغون ميشم با اينكه مثلا ...

من حرفاتو خوب میفهمم...منم از اولی بخاطر خیانت جدا شدم این دومی هم دقیقا خیانت کار و اشغال.... حیف یه بچه دارم وگرنه اینم تمومش میکردم...میدونی آدم وقتی از یه سوراخ دوبار گزیده میشه خیلی خیلی براش تحملش سخت تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط ازتون به عنوان يك مرد ميخوام حالا نميدونم ك شما مجرديد يا متاهل يا در ارتباط با دوستاتون اينو به ...

کاش حداقل آدم های خیانت کار به پست هم بخورن متاسفانه همیشه اونایی که اصلا اهل خیانت نیستن گیر آدمها ی خیانت کار میفتن

2728
کاش حداقل آدم های خیانت کار به پست هم بخورن متاسفانه همیشه اونایی که اصلا اهل خیانت نیستن گیر آدمها ...

دقيقا و باعث ميشه و با روح و روان طرف بازي ميكنن و اخرشم هيچ كسي ك ضرر ميكنه اونيه كه صادق بوده با طرفش

دقیقا... کاش منم بچه نداشتم این دومی هم تموم میکردم هر روزم عذابه دیگه کم آوردم

واقعا سخته دركتون ميكنم من كه بچه ندارم و مردم داغون شدم شما ك واقعا شرايطتتون سخته اميدوارم بهترينا براتون پيش بياد

2740