2726
عنوان

خیانت

367 بازدید | 67 پست

سلام بچه ها میخواستم راهنماییم کنید من از همسرم جدا شدم به دلیل خیانتش الان حالم خیلی بده با اینکه یک سال گذشته خدارو شکر همه چیز دارم ولی اعتماد بنفسم خیلی پایین اومده متاسفانه دوبار ازدواج کردم هردو با چنین مشکلی مواجه شدم الان دارم دیوانه میشم با اینکه خودم اصلا اهل این روابط نیس اد خدا اینارو رو به رو من کرد دارم مریض میشم

تورو خدا کمکم کنید

ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان یه جورایی از خانما بدت اومده؟

خیلی نامردن دیگه به هیچکس اطمینان ندارم واقعا براشون کم نذاشتم ولی نمیدونم چرا اینجوری شد از محبت زیاده نمیدونم فقط به خدا میگم چرا!!!!

2728
تو هر دوتا ازدواج بهت خیانت شد وای الهی عزیزم 

همینش برام سخته با اینکه خودم اصلا دنبال اینکارا نبودم اد خدا منو تو این امتحانات گذشته

بعد همش جلو مردم میگن این دوبار جدا شده نمیگن این همه ادم دنبال دوسر دختر اینان بدون ثبت تو شناسنامه من که دنبال راه درستش رفتم فقط ضربهشو خوردم

یعنی هر سه تا خیانت کردن؟

دوبار ازدواج کردم

یکی با اینکه مومن و با خدا بود به قول خودش اد چیز دیگه دیدم ولی دومی پرستار بود من ساده لوح فک میکردم میره شیفت شب بعد از تو خونه ها سر در میورد

همینش برام سخته با اینکه خودم اصلا دنبال اینکارا نبودم اد خدا منو تو این امتحانات گذشته بعد همش جلو ...

ب حرف مردم توجه نکن دهن مردم همیشه باز برای قضاوت و حرف زدن 

غصه نخور عزیزم ولی این دفعه برای ازدواج عجله نکن با شناخت کامل انتخاب کن 

طلوع شادي 😍غروب غم ها😔 براي همه مردم جهان آرزو ميكنم🥰🥰 
ب حرف مردم توجه نکن دهن مردم همیشه باز برای قضاوت و حرف زدن  غصه نخور عزیزم ولی این دفعه برای ...

یادم نمیره زمان اشنایی اشک میریخت ک دنبال ادم سالمم که بتونم بهش تکیه کنم فقط ارامش میخوام ایناس ک ادمو دیوانه میکنه نمیشه دیگه اطمینان کرد

2706