2737
2734
عنوان

بیاید برای محدودیت دختر پسراین وجوان حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 24 پست

چند ساله مثلا؟

خب 13 با 17 فرق میکنه

ولی در کل اهل محدود کردن نیستم سعی میکنم باهاش رفیق باشم و البته چهاچوب های اخلاقی رو براش توضیح میدم حتما

اونارو رعایت کنه با دوستی و چت و بیرون رفتن و خلاصه ارتباط سالم و عادی با جنس مخالفش مشکلی ندارم

[QUOTE=213079877]مگه میشه بچه های امروزی رو کنترل کرد؟ همینکه پدرمادرا رو نخورن کافیه[/QUOT

خوب اره یکی مثه من که مطیع حرف پدر و مادرش یکی مثه دختر خالم که الان یه پسربازه حرفه ایه نمیگم خودم خیلی خوبم و فلان اما حد و مرز خودمو میدونم تا چقد باشه من خودم موهام از شالم میاد بیرون عذاب وجدان میگیرم زود میدم تو پدر و مادرم رو حجابم تاکید نکردن یا بهتره بگم تحمیل نکردن بهم که من لج کنم از نظر خودم پدر و مادرم منو خیلی خوب بزرگ کردن سلامتی پدر مادر های خوب که درک بالایی هم دارن😍♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه پسر چه دختر زیر ۱۷ سال حق ندارن تنهایی با دوستاشون برن بیرون . البته این نظر منه گوشی هم از ۱۴ س ...

شوخی میکنی دیگه؟زیر ۱۷ سال اصلا نره بیرون؟بعد اون بچه فردا پس فردا میخواد بره بیرون ن جاییو بلده ن معاشرت کردن بلده و نتیجه این محدودیت چیزی جز پنهون کاریو عقده نیس 

چه پسر چه دختر زیر ۱۷ سال حق ندارن تنهایی با دوستاشون برن بیرون . البته این نظر منه گوشی هم از ۱۴ س ...

مگه بچه هاتون اول اخر نباید برن تو جامعه خوب از اول راه رو درست یادش بدید نیاز نیست که محدودشون کنید من اصلا ازادی ندارم ولی تو مدرسه باشگاه اینا میرم کار اشتباهی ازم سر نمیزنه

2731
شوخی میکنی دیگه؟زیر ۱۷ سال اصلا نره بیرون؟بعد اون بچه فردا پس فردا میخواد بره بیرون ن جاییو بلده ن م ...

من نگفتم زیر ۱۷ سال نره بیرون 

مگه اسیر گرفتم

گفتم زیر ۱۷ سال تنهایی با دوستاش نمیتونه بره بیرون 

وگرنه اگه بخواد با خودم یا با دوستاش در صورتی که خودمم حواسم باشه میتونه هرجا بخواد بره 

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست
مگه بچه هاتون اول اخر نباید برن تو جامعه خوب از اول راه رو درست یادش بدید نیاز نیست که محدودشون کنید ...

چون زیر ۱۷ اونقدری توانایی تشخیص درست و نادرست رو نداره و به راحتی تحت تاثیر قرار میگیره و بهتره که نظارت بشه 

در ضمن من محدودیت درستی در نظر گرفتم ما خودمون زیاد میریم بیرون یعنی اونقدری میریم که از بیرون رفتن و گشت و گذار سیراب باشه 

من باهاش رفیقم اونم خودش مشکلی با این موصوع نداره چون تحت فشار نیست

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست
من نگفتم زیر ۱۷ سال نره بیرون  مگه اسیر گرفتم گفتم زیر ۱۷ سال تنهایی با دوستاش نمیتونه بره بی ...

ی بار میگین *تنهایی با دوستاش نمیتونه بره بیرون* ی بار دیگ میگین *با دوستاش در صورتی ک حواسم باشه میتونه بره* نمیدونم مادری یا داری پیشبینی میکنی ولی بچتو ی جوری ب بار بیار ک نیازی ب محدودیت نباشه مامانای دوستای منم قبلا از این کارا زیاد کردن نتجیش این شد ک الان دوستام ب ازادی رسیدن ولی ن واسه بیرون جاییو میشناسن ن تو اجتماع بودنو یاد گرفتن و با ۱۸ سال سن با استرس میرنو میان

2740
ی بار میگین *تنهایی با دوستاش نمیتونه بره بیرون* ی بار دیگ میگین *با دوستاش در صورتی ک حواسم باشه می ...

عزیزم شما مفهوم جمله ها رو میفهمید

الان با دوستاش در صورتی که حواسم بهشون باشه میتونه بره بیرون چه معنی میده ؟ یعنی خودمم هستم و تنها نیست وقتی با دوستاش میره بیرون همه ی مادرا هستیم

نه اتفاقا من اصلا محدودیت خاصی براش نذاشتم ما اکیپی همه جا میریم و اتفاقا بچم خیلی جاها رو رفته و میشناسه قرار نیست بیرون رفتن فقط تنهایی با دوستش باشه در ضمن خیلی هم اداب معاشرتی هست 

مادرا یه پسر دارم ۱۳ سالشه لطفا راهنماییم کنید

@نی_نی_یار_5   خواهشا تعلیق شه 13سالشه دروغ میگه پسر دارم 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام