2737
2734

فکر کنید کرونا نبود برای دختر پسرای نوجوان چه محدودیت های میزارید 

با کی برن بیان دوست باشن در فضای مجازی اینا

مگه میشه بچه های امروزی رو کنترل کرد؟

همینکه پدرمادرا رو نخورن کافیه

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من ک میگم هر چی حال میکنن انحام بدن

امااااااااا

تو جامعه ی ما ن نوجوان و ن جوان ظریفت این همه ازادی رو ندارن😊

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 
2728

اگه تربیت درست باشه، حتی اگه هرکاری کنه پدر مادرش متوجه نشن خودش میدونه چه‌کارایی نباید انجام بده 

اگه نباشه، هرچقدم دعوا کنی تذکر بدی هیچ و پوچ

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
مگه میشه بچه های امروزی رو کنترل کرد؟ همینکه پدرمادرا رو نخورن کافیه

راستیتش خودم ۱۴ سالمه میخام از چیزایی که والدین میگم سر در بیارم مادرمو بپیچونم خیلی زندگیم خسته ککنده شده

2738

وقتي محدود كني راهي واسه كاراش پيدا ميكنه

بعدشم دروغ ميگه

خدايا ممنونم بخاطر سلامتي / لطفا واسه سلامتي همه يك صلوات بفرستيد/ لطفااااا قدر سلامتي خودتون رو بدونيد ك بزرگترين نعمته🥰
راستیتش خودم ۱۴ سالمه میخام از چیزایی که والدین میگم سر در بیارم مادرمو بپیچونم خیلی زندگیم خسته ککن ...

😂چرا میگی پسرم۱۴سالشع دادا

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

چه پسر چه دختر زیر ۱۷ سال حق ندارن تنهایی با دوستاشون برن بیرون . البته این نظر منه

گوشی هم از ۱۴ سالگی به بعد مجازه 

اینستا هم میتونه داشته باشه ولی در صورتی که تحت کنترل خودم باشه 

حجاب و این چیزا هم آزاد 

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست
راستیتش خودم ۱۴ سالمه میخام از چیزایی که والدین میگم سر در بیارم مادرمو بپیچونم خیلی زندگیم خسته ککن ...

به حرف مادرت گوش کن

وسعی کن خواسته هات رو منطقی باهاش درمیون بذاری

دنبال چیزای ممنوعه هم نباش

تهش فقط تباهیه

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2706