2737
2734
عنوان

جن در بدن کسی باشه چه علایمی داره؟ من یهو حرصم میگیره چنگ میندازن

| مشاهده متن کامل بحث + 8609 بازدید | 43 پست
وقتی حس میکنی کتکت میزنه بعد ک بیدار میشی جاییت خراش یا کبود نیست؟ خواب میبنی تو همون عالم خواب کتکت ...

نه انگار دارن میزنن ولی من حس ندارم بیدار شم کبودی هم دارم اما نمیدونم از خوابه یا خودم که جایی خوردم و یادم نیست 

منم کنترل ندارم اصلا زور ندارم یه چیز سه کیلویی بلند کنم ولی همسرمو یبار دقیقا چند دقیقه بعد از حال ...

نمیدونم🥺

چرا اینطوری ایم

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه انگار دارن میزنن ولی من حس ندارم بیدار شم کبودی هم دارم اما نمیدونم از خوابه یا خودم که جایی خورد ...

چقد عجیب...یه سوال وقتی که شروع میکنی به زدن همسرت تپش قلب داری اضطراب داری توی دلت از اینکارت دلت خنک میشه اون لحظه؟بعدش ک پشیمونی کاری ندارم شده بزنیش اما وقتی از حالتت بیرون اومدی یادت نیاد چیکار کردی؟

درست وقتی در آتش میسوزی،همه به بهانه آب آوردن میروند!!
استاتر تاپیک آخرمو بخونید

عزیزم خودمم میتونم بخونم 

متاسفانه من هیچ کدوم از توصیه ها رو تا حالا انجام ندادم 

یبارم مادر شوهرم یه کاغذی اورده بود گذاشته بود زیر پتو که مامانم پیداش کرد و انداخت توی اب از اون به بعد من پرخاشگر شدم اونم شدیذ 😔😔😔

2742
چقد عجیب...یه سوال وقتی که شروع میکنی به زدن همسرت تپش قلب داری اضطراب داری توی دلت از اینکارت دلت خ ...

اره هم تپش قلب دارم هم دلم خنک میشه هم نفس های عجیب میکشم وبعدشم یادم نمیاد چه حرفایی زدم یا گاها چیکار کردم 

باور کن انگار اصلا من نبودم 

اره هم تپش قلب دارم هم دلم خنک میشه هم نفس های عجیب میکشم وبعدشم یادم نمیاد چه حرفایی زدم یا گاها چی ...

فهمیدم عزیزم ببین یه پیشنهاد دارم برات،پیش روان پزشک مراجعه کن حتمااااا بعد تمام حال و احوالاتت رو براش بگو با همه جزئیات،اونم طبق حرفای شما بالاخره دارویی چیزی براتون مینویسه بهرحال کمکتون میکنه خوب بشین اما اگر بعد از مدتی دیدید با وجود اینکه دارو هم مصرف میکنید و ب حرف دکترتونم هستید همه چی سر وقت  انجام میدید باز هم این علائم دارید یا شبا خوابای بد میبیند یا بازم کتک کاری میکنید کلا اگه دیدین اوضاع بدتر شد سریع تر یه جنگیر ماهر یا دعانویس زبر دست و کار درست پیدا کنید شاید ریشه مشکلتون ماورایی باشه،اما در قدم اول باید به روان پزشک مراجعه کنی،الان هم هی تلقین نکن به خودت ک کسی در درونمه برو سراغ قران یکمی قران بخون چهار قل بخون،عذر خواهی میگنم مدفوع سگ بیارید توی خونه و دود کنید هرجی طلسم باشه همه باطل میکنه دعای باطل طلسم هم بخونید شبها قران پیش خودتون بزارید هرجایی وارد شدید بسم الله بگید 

2740

راستی عزیزم تاپیک های قبلیت رو خوندم گویا میخوای کنکور بدی خواستم بگم من هم پی دی اف برنامه ریزی قلجی رو دارم هم کانال رایگان ازمون هایی ک میزاره،اگر دوست داشتی هزینه گزاف واسه قلمچی ندی میتونم پی دی افش رو بهت بدم و کانال ازمون هم معرفی کنم بهت اینطور هم خرجی نکردی هم برنامه داری هم ازمون میدی

راستی عزیزم تاپیک های قبلیت رو خوندم گویا میخوای کنکور بدی خواستم بگم من هم پی دی اف برنامه ریزی قلج ...

فکر نکنم دیگه بتونم چون اعصابم واقعا  ضعیف شده 

ولی چشم اگر تصمیمم جدی شد حتما بهتون خبر میدم 😘😘

عزیز من به چنین مشکلی خوردم وبرااعصابم بود دکتر رفتم وآروم شدم. مامان بزرگم بردم پیش یه ملا ملاهه خودش گفت ببرتش دکتر اول😄

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚