2733
2734
عنوان

جن در بدن کسی باشه چه علایمی داره؟ من یهو حرصم میگیره چنگ میندازن

| مشاهده متن کامل بحث + 8692 بازدید | 43 پست
همسرم خیلی خوبه دیگه جوری شده بودم که خیلی زد تو صورتم بعدم قفلم کرد بین خودشو و دیوار تا حداقل به خ ...

یعنی نسبت بهش خشم کاذب داری و شروع میکنی به زدنش؟ خودتم نمیدونی علت خشم از کجا میاد؟ یا اینکه یکی در درونته بر خلاف میلت مجبورت میکنه بزنی طرفو؟

درست وقتی در آتش میسوزی،همه به بهانه آب آوردن میروند!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطو

مثلا میزنیش بعد حس میکنی تو نبودی یکی دیگه تو  تو این کارو کردع

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
یعنی نسبت بهش خشم کاذب داری و شروع میکنی به زدنش؟ خودتم نمیدونی علت خشم از کجا میاد؟ یا اینکه یکی در ...

ببین مثلا یه حرفی میزنه میدونمم راست میگه خودمم قبول دارم ولی انگاری یکی درونم میگه بزنش یقشو بگیر و...

معمولا بعد از زابطه احساسی و بغل و اینا خشمم بیشتر میشه 

2731
بعد از ازدواجم اینجوری شدم

نمیخوام ناراحتت کنم اما بنظرم یک مشکل یا بیماری روحی داری،اینکه جن درونت باشه یکم دور از تصوره چون اگر فردی جنی بشه تنها این علامتش نیست خیلی از علامت های دیگه هم داره مثل کابوس دیدن،صدای عجیب شنیدن پچ پچ مریضی های مداوم اذیت و ازار و کبودی ک البته امیدوارم شما این نشانه هارو نداشته باشی

اره دقیقا  میگم این من نبودم  چون من خیلی دوستش دارم

من هر چند یه مدته میشدم

یعو یه کاری میکنم

مثلا داداشمو میزنم بعد پشیمون میشم.انگاری من نبودم.کنترل ندارم رو اون زدنه

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

استاتر تاپیک آخرمو بخونید

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
اره دقیقا  میگم این من نبودم  چون من خیلی دوستش دارم

بنظرم یه نوع اختلال روانی میتونه باشه حتما باید بری دکتر عزیزم سریعتر برو 

نمیخوام ناراحتت کنم اما بنظرم یک مشکل یا بیماری روحی داری،اینکه جن درونت باشه یکم دور از تصوره چون ا ...

همیشه خدا مریض هستم یعنی روزی نیست که سالم باشم 

انگار توی خواب هم یکی کتکم میزنه 

گاها کابوس های وحشتناک میبینم 

اما نمیدونم فکر کنم باید برم پیش دکتر 😭😔

همیشه خدا مریض هستم یعنی روزی نیست که سالم باشم  انگار توی خواب هم یکی کتکم میزنه  گاها ...

وقتی حس میکنی کتکت میزنه بعد ک بیدار میشی جاییت خراش یا کبود نیست؟ خواب میبنی تو همون عالم خواب کتکت زدن یا اینکه تو خوابی تو بیداری یکی داره میزنتت؟

من هر چند یه مدته میشدم یعو یه کاری میکنم مثلا داداشمو میزنم بعد پشیمون میشم.انگاری من نبودم.کنترل ...

منم کنترل ندارم اصلا زور ندارم یه چیز سه کیلویی بلند کنم ولی همسرمو یبار دقیقا چند دقیقه بعد از حال خوبی که داشتم جوری زدم میگفت نفسم بند اومد