2733
2739
عنوان

عطر برای خوشبو کردن مو می شناسید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30094 بازدید | 38 پست
مرسی دوربین جان.....تا بحال توی محصولات اورال توی داروخونه ها ندیدمش....نمیدونم اینورا هس یا نه.....
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم عطر مخصوص مو وجود داره قیمتهاشون اغلب از 50 هزار شروع میشه تا 500 هزار که برندهای خوب هستند ، این عطر ها مخصوص مو هستند و الکل خیلی کمی دارند . بوی اونها هم از 6ساعت  تا 2 روز روی مو میمونه و در عین حال باعث تقویت مو میشه . میتونی از داروخانه هایی که دراگ استور قوی دارند خریداری کنی . مارک اتد در بازار زیاده ولی ماندگاریش  کمه . اگر بگردی مارکهای خوب هم پیدا میکنی . 

2731

سلام.

می دونم خیلی دیره اما ادوپرفیوم «کدلی» که فرانسویه و سه تا رایحه (رز، انگور و نارنگی)هم داره از مواد کاملاً طبیعی درست شده و درصد الکلش خیلی کمه.

من برای خوشبو شدن موهام و پوستم ازش استفاده می کنم.

فقط خدا
2740

سلام دوستان عطر مو با عطر معمولی تفاوت داره : https://asalbanooshop.com/what-is-hair-mist/ یعنی عطر معمولی به مو آسیب میزنه بهتر ازش استفاده نکنید اما عطر مو خیلی خوبه برای مو هم مناسبه بوی خوبی هم داره