2737
2734
عنوان

عطر برای خوشبو کردن مو می شناسید؟؟؟

30075 بازدید | 38 پست
عطر و ادکلن های معمولی چون توشون الکل داره زیاد خوب نیست واسه مو استفاده بشن...اونم هر روز....مو رو خشک می کنه... از طرفی دوست دارم موهام خوشبو باشه....به نظرم خیلی رمانتیکه که موهای یه زن یه عطر خوب و خاص بده..... حالا کسی تا حالا عطری که مخصوص مو باشه استفاده کرده؟؟؟ از کجا می گیرین؟؟؟ چه مارکیه؟
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
فکر کنم اونا که موهاشون بو میده به خاطر شامپویى که استفاده میکنن یه زمانى که اورال اصل بود و تقلبیش نیمده بود،وقتى استفاده میکردى کل حموم پر از بوى خوب و همچنین موهات بوى خوبى میگرفتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از اوزال استفادده می کنم...خوشبو هست..ولی بوش فقط تا یه روز می مونه...بعد میره من هر 5 6 روز موهامومی شور...چون هم خشکه..هم بلندهو زود زود حموم رفتن برام سخته
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
2728
اخه خوندم عطر الکل داره(این ادکلن ها) مو هارو خشک می کنه...قبلا" به دستم میزم و لای موممی کشیدم...موهامم که همینجوریش خشک هس...
2738
من ماسک موی فولیکا می زدم یه مدتی.... شامپو clear هم یه مدت زدم...چون خیییلی عطر میداد...ولی اورال بهتره ...دیگه اونو نزدم
واقعا من نمیدونستم میشه عطرى که به لباس و بدن میزنى هم به موهات بزنى. یه پیشنهاد خوب برات دارم:-) اگه براى موهات سرم موى اورال بخرى هم خشکیش خیلى زود خوب میشه و هم بوى خوبى میگیره،البته اگه بتونى پیداش کنى. اگه موهات رنگ شدس رنگ قرمز در غیر این صورت رنگ زرد،من فقط سرم موى اورال رو امتحان کردم و درباره ى خشکى مو معجزه میکنه
آرتمیس منم توی گوگل زدم چیز خاصی پیدا نکردم...واسه همین اینجا پرسیدم...گفتم شاید زا خانومای اینجا کسی بدونه.....