2737
2739
عنوان

بیاین ببینین چرا لپ دخترکوچولوم اینطورشده خدا😭😭+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 27 پست

یه سیبیلوی پشمالو بوسش کرده😁

بعد از ۳ سال و نیم چشم انتظاری و نذر و نیاز و دوا درمون بالاخره امروز تاریخ ۹/ ۴ /۱۴۰۰...۵ تا بی بی چکام  مثبت شد آزمایش خونمم مثبت شد😍😍دعا کنین برام بمونه و سالم بیاد بغلم ..همه منتظرارو از ته دلم دعا میکنم .فقط امیدتون به خدا باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احتمالا برا دختر شما حساسیته ولی چند ماه پیش من و شوهرم کرونا گرفتیم بچه کوچیکم طوریش نشد نه تب نه هیچ علائم دیگه ولی لپاش این شکلی دکتر گفت ویروس کرونا وارد بدنش شده به صورت عوارض پوستی نشون داده.

بچه ی منم اگزما داشت ی مدت تقریبا از س ماهگی اگزماداشت تایکسالگی شایدم ی کم بیشتر چن نوبت من دکتر بردم دارو داد ی پماد بود اسمشوفراموش کردم استفاده میکردم خوب میشد قط ک میکردم دوباره عود میکرد البته داروی کورتونی هم بود

دیگه ب تجویز خودم براش پماد کالاندولا میگرفتیم ی مدت هرشب براش میزدیم مال بچه ی من روی دوتالپاش بودفقط انقدی مث بچه ی شماقرمزنبود ولی خب خشک وپوسته پوسته میشدازیازده ماهگی براش زدیم هرشب فکنم یکسال ویک ماهگی کامل پاک شدن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2738

دختر من به گرما حساسیت داره مشابه این کهیر میزد 

بچه تر بود شدید تر بود 

مثلا وقتی میخوابید اون طرف بدنش که در تماس با تشک هست بعضی جاهاش کهیر میزد 

دکتر ستیریزین میداد اگر درست یادم باشه 

ببرش دکتر ولی نترس چیزی نیست خوب میشه 

شاید مثل دختر من گرمایی باشه 

دختر من به گرما حساسیت داره مشابه این کهیر میزد  بچه تر بود شدید تر بود  مثلا وقتی میخوا ...

احتمالا به پارچه یا پشم حساسیت داشته

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒