2733
2734
عنوان

برنامه امشب شبکه4 رو از گوگل دانلود کنید به شوهراتون نشون بدین😂

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 84 پست
میدونی چیه؟نمیدونم چطور بگم حس میکنم اینکه از ترس بخوایم کار بدی نکنیم بی ارزشه خیلیا از ترس کار بد ...

خوب اون جنبه رو ببین که کار خوب چقدر حالتو خوب میکنه. بنظرم هیچی اندازه حق ناس وحشتناک نیست که خیلی چیزا رو محسوب میشه

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه داخل همین ایران که دینشون اسلام هست کسانی که با همین دین به دنیا میان وبزرگ میشن پایبند هستن .من میگم اعتقادات فرق میکنه .خیلی آدمها رو هزار جور دلیل ومنطق هم بیاری قبول نمیکنن.

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
2731
خوب اون جنبه رو ببین که کار خوب چقدر حالتو خوب میکنه. بنظرم هیچی اندازه حق ناس وحشتناک نیست که خیلی ...

اره حق الناس تنها چیزیه که نمیشه کاری براش کردو فقط باید حلالیت بگیری

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
@__delbar__   ن اما میگردم پیدا میکنم برات😂😂😂 نمیدونم چرا نمیشد ریپلای کنم پستت رو

چی رو😂😂😂😂 یادم رفته کجا چی گفتم😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2740
گفتم شماره صدا سیما شبکه ۴ رو برام گیر بیار😂

اهاااان👍👍😂😂😂 دمت گرم😂❤