2752
2734

از دستش خستم

اینقدررر همه جوره اذیتم کرده که میبینمش تهوع بهم دست میده

ب خاطر بچم موندم 

دختر من کلاس اوله قبلا هم گفتم درسش ضعیفه سخت یاد میگیره 

جدا از اون باباش ب شدت لوسش کرده 

مثلا من اگه دعواش کنم سریع گوشیو میگیره زنگ میزنه باباش

شوهرمم مستقیم میگه که بچمو از تو بیشتر دوس دارم خیلیم بیشتر دوس دارم

شنبه دخترم امتحان ریاضی دازه از صبح هر چی صداش زدم بیاد کاربرگ تمرین کنیم نیومد 

عصری اومد و تا من سوالا اول رو رفتم شزوع کنم بهش توضیح بدم هی دراز میکشید میگفت خستم نمیخوام یاد بگیرم

دوس ندارم و با خودش مشغول بود اصلا نگاه به دفتر نمیکرد

منم عصبی شدم سرش داد زدم 

یهو شوهرم از اونور اومد پیش ما داددد و بیداد غلطط میکنی سر بچم داد میزنی

تو مشکل بچرو نمیدونی با داد میخوای بهش یاد بدی

من هستمو اینجور داد میزنی سرش؟؟؟

حققق نداری دیگه بهش درس یاد بدی فهمیدی یا نه

اصلا نزاش حرف بزنم 

دست بچرو گرف برد براش تی وی گذاش کارتون ببینه گف نمیخواد بخونی بابا

تمام تنمممم میلرزه

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خوشبحال دخترت این جور مردا معمولا اعصاب و روان بچه هم تعطیل میکنن باز حداقل پدر خوبیه

بچرو اینجور لوس بار میاره خوبه؟؟؟؟

من ک فکر نمیکمم

این بچه فردا یه ادم بی مسئولیت تن پرور  لوس در میاد ازش

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
بچرو اینجور لوس بار میاره خوبه؟؟؟؟ من ک فکر نمیکمم این بچه فردا یه ادم بی مسئولیت تن پرور   ...

هیچ چیز مهم تر از ارامش روانی نیست

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

بنده خداازبچه اش دفاع کرده

بقیه سریع مثل وحشیانریزیدسرم

چندروزپیش یکی تایپیک زدبرعکس قضیه شما

همین زنهاکلی به شوهره فحش دادن چراسربچه دادزده و....

وزنه حق داشته سرشوهرش دادبزنه واعتراض کنه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
مگه‌مدرسه تعطیل نشده

نه 

هفته بعد 

سه تا امتحان مهمشم هفته بعده

باید از امروز کار مبکردیم ک اینطوری شد

2706